UÇAK YÖNETİMİ

Apronjet Havacılık sektörde bulunan her tipte ve boyuttaki hava araçlarının yönetim ve işletmesini profesyonelce gerçekleştirmektedir.

  • Uygun fiyatlardaki hangarlama, yakıt, sigorta ve havaalanı harçlarının tespiti
  • Tüm harcamaların takibi, en uygun piyasa fiyatlarının ve koşullarının araştırılıp doğru çözümlere ulaşılması
  • Uçuşlarınız için vereceğiniz talimatlara uygun olarak uçuş ekibi, temizlik hizmetleri, ikram servisleri ve güvenlik için uygun ekip ve ekipmanın sağlanması
  • Profesyoneller arasından seçilen ekibin hizmete sunulması.

Kendi uçağınıza sahip olmak özgürlüğe yaptığınız bir yatırımdır. Bu nedenle operasyonel ihtiyaçlara ve kişisel faydalara dayanan temel programlarımız bulunmaktadır. Uçak almanıza yardımcı olacak aylık bir gelir garantisi beklentisi içinde, kişisel uçuşlarınız dışında uçağın giderlerinin nasıl düşürüleceği düşüncesinde ya da kendini işine adamış bir çözüm ortağı arayışınızda Apronjet Havacılık her zaman sizinle olacaktır.

7/24 İLETİŞİM

444 23 88

ANAHTAR TESLİM YÖNETİM

Ek ücret talebi olmadan, her şey dahil bir yönetim anlayışı. Apronjet Havacılık uçak sahiplerine ya da uçak almak isteyen değerli müşterilerine en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş paket programlar sunmaktadır.

UÇUŞ EKİBİ HİZMETLERİ

İster hâlihazırda bulunan ekibinizle isterseniz de kendini işine adamış uzmanlardan oluşturacağımız yepyeni bir kadroyla tüm insan kaynakları yönetimi hizmeti sunmaktayız.

OPERASYONEL BAKIM YÖNETİMİ

Tüm bakım, uygunluk denetimleri gibi prosedürlerin en yüksek kalite kontrol standartlarıyla yerine getirilmesini sağlamaktayız.

FİNANS VE GİDER YÖNETİMİ

Uçuşla ilgili her türlü harcamalar ve ödemeler düzenli olarak takip edilir; haftalık ve aylık raporlar şeklinde sunulur.

Uçuşunuz olmadığı zamanlarda, kendi uçuş masraflarınızı en aza indirmek için uzman ekibimiz ticari uçuş programları oluşturarak uçağın verimini arttırmaktadır.

MALİK HİZMETLERİ

Ekip planlaması ve konaklaması, uçuş tarifesinin planlanması, üst geçiş, uluslararası ve iç hat uçuş izinlerinin alınması gibi uçuşla ilgili her türlü aktivitenin yerine getirilmesi, koordinasyonu ve denetimi gibi zorunlu hizmetleri sağlıyoruz.

ÖZEL TASARRUF PROGRAMI

Aynı zamanda özel tasarruf ve avantaj programlarımızdan faydalanacaksınız: Yakıt, sigorta, eğitim ücretlerinde özel indirimler, eğitim, bakım hizmetleri ve charter uçuşlarda ücretsiz ekip desteği, birçok ülkede geçerli indirimli otel ve transfer hizmetleri ve daha fazlası.

TOP