ClickCease

Özel Uçak Yönetimi

Uçak Filosu Yönetimi ve İşletmesi

Uçak Filosu Yönetimi

Apronjet Havacılık sektörde bulunan her tipte ve boyuttaki hava araçlarının yönetim ve işletmesini profesyonelce gerçekleştirmektedir.

Uygun fiyatlardaki hangarlama, yakıt, sigorta ve havaalanı harçlarının tespiti


Tüm harcamaların takibi, en uygun piyasa fiyatlarının ve koşullarının araştırılıp doğru çözümlere ulaşılması


Uçuşlarınız için vereceğiniz talimatlara uygun olarak uçuş ekibi, temizlik hizmetleri, ikram servisleri ve güvenlik için uygun ekip ve ekipmanın sağlanması


Profesyoneller arasından seçilen ekibin hizmete sunulması.

Kendi uçağınıza sahip olmak özgürlüğe yaptığınız bir yatırımdır. Bu nedenle operasyonel ihtiyaçlara ve kişisel faydalara dayanan temel programlarımız bulunmaktadır. Uçak almanıza yardımcı olacak aylık bir gelir garantisi beklentisi içinde, kişisel uçuşlarınız dışında uçağın giderlerinin nasıl düşürüleceği düşüncesinde ya da kendini işine adamış bir çözüm ortağı arayışınızda Apronjet Havacılık her zaman sizinle olacaktır.

Anahtar Teslim Yönetim

Ek ücret talebi olmadan, her şey dahil bir yönetim anlayışı. Apronjet Havacılık uçak sahiplerine ya da uçak almak isteyen değerli müşterilerine en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş paket programlar sunmaktadır.

Uçuş Ekibi Hizmetleri

İster hâlihazırda bulunan ekibinizle isterseniz de kendini işine adamış uzmanlardan oluşturacağımız yepyeni bir kadroyla tüm insan kaynakları yönetimi hizmeti sunmaktayız.


Operasyonel Bakım Yönetimi

Tüm bakım, uygunluk denetimleri gibi prosedürlerin en yüksek kalite kontrol standartlarıyla yerine getirilmesini sağlamaktayız.Finans ve Gider Yönetimi

Uçuşla ilgili her türlü harcamalar ve ödemeler düzenli olarak takip edilir; haftalık ve aylık raporlar şeklinde sunulur. Uçuşunuz olmadığı zamanlarda, kendi uçuş masraflarınızı en aza indirmek için uzman ekibimiz ticari uçuş programları oluşturarak uçağın verimini arttırmaktadır.

Malik Hizmetleri

Ekip planlaması ve konaklaması, uçuş tarifesinin planlanması, üst geçiş, uluslararası ve iç hat uçuş izinlerinin alınması gibi uçuşla ilgili her türlü aktivitenin yerine getirilmesi, koordinasyonu ve denetimi gibi zorunlu hizmetleri sağlıyoruz.

Özel Tasarruf Programı

Aynı zamanda özel tasarruf ve avantaj programlarımızdan faydalanacaksınız: Yakıt, sigorta, eğitim ücretlerinde özel indirimler, eğitim, bakım hizmetleri ve charter uçuşlarda ücretsiz ekip desteği, birçok ülkede geçerli indirimli otel ve transfer hizmetleri ve daha fazlası.

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP