ClickCease

Tahliye Uçuşları

Özel Tahliye Uçuşu Bul

Acil Tahliye Uçuşu ApronJet

Bulunduğunuz ülkede siyasi ya da sivil herhangi bir karışıklık çıktığında ‘buradan hemen çıkmamız gerekli’’ ilk düşündüğümüz şeydir. Ülke tahliyeleri için uçak kiralamak, doğal afetler, savaşlar, sivil ya da askeri itaatsizlikler nedeniyle bir ülkenin içine düştüğü kargaşa ortamından kaçmanın en kolay ve güvenli yoludur. Tahliye uçuşlarına ihtiyaç duyduğunuzda tecrübeli ve uzman ekibimizle 7/24 telefonun diğer ucunda hazır olduğumuzu bilemenizi isteriz.

İki ülke arasında baş gösteren siyasi karışıklıklar genellikle bir ülkenin diğer ülkeye hava sahasını kapatması ve uçuşları durdurmasıyla son bulmaktadır. Bu gibi durumlarda deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanan profesyonel çözümlerimizle tahliye uçuşu operasyonlarındaki farkımızı hissettireceğiz. Tahliye planlarınızda verdiğimiz tam destekle operasyonun sorunsuz işlemesini sağlıyoruz. Zaman, mekân ve süre kısıtlaması olmadan uzman ekibimizle sunduğumuz hizmet ile tahliye planlamalarınızda her zaman yanınızdayız. Olası bir tehlike anında en kısa sürede, güvenli bir şekilde ülkeden çıkılması gereken durumlarda, tahliye uçuşlarındaki deneyimimizle farkımızı hissettirmekten gurur duyacağız.

Son zamanlarda Afrika ve Orta Doğu’da birbiri ardına patlak veren halk isyanları ve hükümet karşıtı ayaklanmalardan bu bölgede yaşayan vatandaşlarımız da oldukça olumsuz yönde etkilendiler. 2011 yılında Libya’da yaşanan krizde bir hafta süreyle yürüttüğümüz tahliye uçuş operasyonunda 2000’e yakın vatandaşımız tarafımızca sorunsuz bir şekilde Türkiye’ye ulaştırılmıştır. Bu bölgede faaliyet gösteren birçok firmanın çalışanlarını güvenli bir şekilde sağ salim olarak ailelerine kavuşturmanın haklı gurunu yaşıyoruz.

Doğal afetler nedeniyle bir ülkeyi terk etmeniz gerektiğinde bütün uçakların dolu olması, çoğu uçuşun iptal olması tahliye uçuşlarını zorunlu kılmaktadır. Bu gibi durumlarda sizin adınıza özel uçak ile ülkeden çıkış planı deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bu gibi acil durumlarda hiçbir yükümlülük ya da hizmet bedeli gerektirmeyen danışmanlığımızdan faydalanmak ya da fiyat teklifi almak için bize telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sizin için en değerli şeyin ne olduğunu ve zamanın hayat kurtardığını biliyoruz. Sektördeki deneyimimiz, uzman kadromuz, farklı ülkelerdeki ofis ve temsilciliklerimizle sizlere kaliteli ve yaygın bir hizmet ağı sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP