ClickCease

Deniz Uçağı Kiralama

Acil Deniz Uçağı Kiralama

Özellikle yaz aylarında tatil sezonunun da başlamasıyla birlikte deniz uçağı taleplerinde oldukça artış olmuştur. Büyük şehirlerden havalimanı dahi olmayan küçük tatil yörelerine ya da kalacağınız otelin plajına özel bir uçakla direk ulaşma kimi heyecanlandırmaz ki? Siz de bu deneyimi yaşamak istiyorsanız bize bulunduğunuz ve ulaşmak istediğiniz konumu göndermeniz yeterli olacaktır.

Deniz uçakları su üzerine iniş yapabilen ve su üzerinden kalkabilen hava araçlarını ifade etmektedir. Deniz uçaklarında gövde kısmında iniş takımı yerine dubaya benzer ince uzun şamandıralar vardır.Uçan bot da adı verilen bu tip hava araçlarına tekerlekli iniş takımları eklenip amfibik yani hem denize hem de karaya inebilme özelliği kazandırılabilmektedir. Deniz uçağı suya indiği andan itibaren, ulusal ve uluslararası denizcilik kurallarına tabidir ve deniz uçakları ile akrobasi ve gösteri uçuşu yapılması ile gece su üzeri iniş ve kalkış yapılması yasaktır. İniş ve kalkış için İstanbul ve Çanakkale Boğazı, Türkiye genelindeki tüm trafik ayrım düzenleri, demirleme yerleri ve deniz trafiğinin yoğun olduğu deniz alanları kullanılamaz. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylı alanlarda iniş ve kalkış yapılabilir.

Tecrübeli ve deneyimli ekibimiz asistanlığında gerçekleştireceğiniz uçuşunuz bir alışkanlığa dönüşecektir.

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP