ClickCease

Yolcu Uçağı Kiralama

Özel Yolcu Uçağı Kiralama

Acil Yolcu Uçağı Kiralama

Uzman kadromuzla, farklı kapasite ve özellikteki büyük gövdeli uçaklarla siz değerli misafirlerimize 7/24 VIP hizmet sunmaktayız. Yolcu uçak kiralamada öncelikli hedefimiz müşterilerimize sunacağımız hizmetle kalite farkını yaratmak. En iyi fiyat garantisini yüksek konforla birleştirip değerli müşterilerimizin yolcu uçak kiralama taleplerini çözümle kavuşturuyoruz.

Büyük gövdeli uçaklarla sunduğumuz hizmetlerden bazıları:

  • Özel turlar
  • Konferans, fuar ve bayi grupları
  • Spor takımları ve taraftarları
  • VIP grup uçuşları
  • Resmi uçuşlar
  • Müzik grupları ve orkestralar
  • Personel taşımacılığı
  • Tahliye planları

Bizimle iletişime geçin ve dünyanın herhangi bir yerinde istediğiniz sayıda kişi için en uygun yolcu uçak kiralama çözümünü hızlı bir şekilde bulalım.

VIP Grup Özel Uçuş Talep 

Arzu edilen şehre en yakın havalimanına, havalimanın operasyonel uygunlukları gözden geçirilerek, değerli müşterilerimizin zaman kayıplarını önleyerek ulaşmalarını sağlamak ilk hedefimiz olmaktadır. Böylelikle zaman ve maliyet kayıplarının önüne geçiyoruz. Kişiye özel sunduğumuz ikram seçenekleri ve sonrasında yerel transferlerle seyahatleri keyfe dönüştürüyoruz. Şirket veya herhangi bir organizasyon uçuşunda istenildiği takdirde uçaklara özel logo veya sticker yerleştirebiliyoruz.

Grup uçak kiralanması maksimum konfor ve esneklik sağlayan bir hizmettir. Havayolu şirketlerinin katı tarife saatlerine bağlı kalmadan uçuş saatlerinin arzu edilen zaman dilimine göre ayarlanabilmesi olanağını tanır. Dolayısıyla, slot uygulaması olan havalimanlarında slotların uygunluğuna bağlı olarak, zaman sınırlaması yoktur.

Doğal afet, savaş, ülke içindeki kargaşa gibi durumlarda kişilerin bulundukları ülkeden alınıp en yakın güvenli bir ülkeye ya da kendi ülkelerine tahliyesini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize güven ve huzur içinde olacakları bir uçuş imkânı sunuyoruz. Yolcu uçak kiralama bu noktada en hızlı, kolay, güvenli ve verimli seçenek olmaktadır. Konusunda uzman ekibimiz en iyi hizmeti en iyi fiyat garantisiyle sunabilmek için 7 gün 24 saat alarm halindedir. Çözüm odaklı çalışan uzman ekibimiz size layık en iyi konforu ve hizmeti sağlamak için vardır. Sahip olduğumuz bilgi birikimi, teknik alt yapımız, Boeing, Airbus, Embraer, ATR serisi ve SAAB gibi farklı seçeneklerde sunacağımız uçak tipleriyle rakiplerimizden hep bir adım önde olacağız.

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP