ClickCease

Hava Kargo

Acil Hava Kargo

Özel Hava Kargo 

Taşınacak kargonun ağırlık, boyut ve içeriği doğrultusunda en doğru ve en hızlı kargo uçak servisini sağlamak, ürünlerinizin vaktinde, güvende ve eksiksiz yerine ulaştırmak için Apronjet Havacılık olarak uzman ekibimizle taleplerinizi almaya hazırız.

Hava Kargo Operasyonlarımız:

  • Tarifeli kargo
  • Askeri kargo
  • İnsani kargo
  • Özel kargolar (Tehlikeli madde, değerli evrak, cenaze nakli vb.)

Apron Kargo, dünyanın sayılı firmalarıyla işbirliği içerisinde olup, siz değerli müşterilerimizin kargo uçak kiralama taleplerine en kısa sürede çözüm üretmeye hazırdır. Taşınmasını istediğiniz yükün hava kargo uçaklarla hızlı ve güvenli bir şekilde sevkiyatını sağlamaktadır.

Gereksinimlerinize uygun hava aracını bulmak için güzergâh ve yükün cinsiyle bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Konusunda uzman kadromuz taleplerinize uygun en iyi seçenekleri en iyi fiyat garantisiyle en kısa sürede size sunacaktır. Kaliteli hizmet anlayışıyla deneyimli ekibimiz yurt dışı veya yurtiçi kargo uçak kiralamada hep yanınızda olacaktır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön plan tutan Apronjet Havacılık başarıyla gerçekleştirdiği hava kargo operasyonlarıyla rakiplerinin önüne geçmiştir.

Hava Kargo ihtiyaçlarını talep doğrultusunda kargonun niteliği, boyutları ve güzergâhına uygun hava kargo aracı seçeneklerini en uygun piyasa koşullarıyla sunar, çözüme kavuştururuz.

Üretim ve sağlık gibi sektörlerde ihtiyaç duyulan yedek parça gibi acil taşınması gereken kargolarınızı bulunduğunuz bölgeden alıp hava kargo ile istediğiniz yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlarız. Ticari uçuş yapan kargo uçak firmalarının belirli rotalarıyla sınırlı kalmayın. Çevrimiçi talep formumuzu doldurarak ya da 7/24 hizmet veren iletişim numaralarından bize ulaşarak taşınması istediğiniz yükün güzergâhını operasyonel elverişliliklere bağlı kalarak siz belirleyin.

Doğal afetler sonucu ortaya çıkan acil yardım malzeme, kurtarma gereçleri ve gıda gibi insani ihtiyaçların en hızlı şekilde afet bölgesine ulaştırılmasını sağlamaktayız. Bunun için insani yardım kuruluşları ve sivil organizasyonlarla işbirliği içerisindeyiz.

Yaptığı kaliteli uçuşlar ve imza attığı başarılarla müşterilerinde yeterli güveni oluşturan Apronjet Havacılık her zaman bir telefonla yanınızda olmaya hazırdır.

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP