ClickCease

Helikopter Kiralama

Apronjet Helikopter Kiralama Acil

Özel Helikopter Kiralama

Bizi arayın! Ekonomikten VIP dizaynlı lükse uzanan geniş helikopter seçeneklerimizden birini seçerek ulaşmak istediğiniz yere en kısa yoldan gitmenize yardımcı olalım. İster toplantısına yetişmek üzere olan bir iş adamı ya da gösterisine gitmek üzere olan bir ünlü olun, zamanı en doğru şekilde kullanmanıza yardımcı olabilmek için Apronjet Havacılık olarak hizmetlerimizle yanınızda olacağız.

İstanbul ve Ankara’da düzenlediğimiz helikopter turlarıyla müşterilerimizin gökyüzünde keyifli saatler geçirmesine öncülük ediyoruz. 2-6 kişilik arkadaş grupları ve farklı bir romantizm yaşamak isteyen çiftler tarafından tercih edilen helikopter kiralama ile turlarımızla toplumun farklı kesimlerine hitap etmeye başladık. Gökyüzünde yapılacak evlilik teklifi, yıl dönümü ve doğum günü kutlama taleplerindeki artış bu tür organizasyonlardaki başarımızın göstergesidir. Bütün tarihi yapıları ve doğal güzellikleri tüm ayrıntılarıyla görüp kaydedebilme fırsatı veren fotoğraf ve kamera çekimi hizmetlerini, profesyonel ajanslar ya da amatör kişilerden gelen istekler ve beklentiler doğrultusunda en son teknoloji ile beraber sunuyoruz.

Kiralama operasyonlarında verdiğimiz bazı hizmetler arasında şunları sıralayabiliriz.

  • Havaalanı Transferleri
  • Helikopter Turları
  • Helikopter Charter Uçuşları
  • Off-Shore Uçuşlar
  • Sürpriz evlilik teklifleri, doğum günü kutlamaları
  • Profesyonel ya da amatör fotoğraf ve video çekimleri

Dünyanın neresinde olursanız olun, dört kıtada anlaşmalı olduğumuz partnerlerimizle ve uzman ekibimizle helikopter kiralama ihtiyaçlarınızda 7/24 sizinle birlikte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Güncel kiralama fiyatları için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP