ClickCease

Hakkımızda

Anasayfa / Kurumsal

2005 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize “sürat, nezaket ve emniyet” politikasıyla hizmet vermekte olan Apronjet Havacılık kurulduğu günden itibaren sektörün lideri olarak zirvedeki yerini almıştır.

Apronjet Havacılık, sizlerden almış olduğu güç ve cesaret ile vazgeçilemeyen bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Apronjet Havacılık, veritabanında bulunan binlerce iş jeti, yüzlerce helikopter ve hava ambulans ile 7/24 hizmet veren ve %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmak üzere kendini adamış uzman ekibiyle hizmetinizde olmaya devam edecektir.

En değerli şeyin zaman olduğunun bilinciyle “kalkışa hazırız.”

Saygılarımla,

Zafer Yeşilgül
Başkan / Apron Havacılık

Sektörün Lider Firmasıyla Tanışın

Tüm hava araçlarının kiralanmasında en iyi fiyat garantisi sağlayan Apronjet 7/24 hizmet ile sizinledir.

Sektörün Lider Firmasıyla Uçun...

Kiralık uçak ve helikopterler son yılların en hızlı ulaşım aracı haline gelmiştir. İş seyahatleri, diplomatik seyahatler, konser vb. organizasyon uçuşları, film-fotoğraf çekimleri, toplu geziler ve spor müsabakaları, gibi birçok konuda ulaşmak istediğiniz yere gitmenin en hızlı yolu elbette hava araçlarıdır.

Hava aracı kiralama hizmeti veren firmamız; sizleri dilediğiniz yerden alıp, varmak istediğiniz noktaya kadar götürmekte ve dilerseniz VIP yer hizmetiyle de şehir içi veya şehirlerarası transferinizi sağlamaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışı uçak ve helikopter taleplerinizi anında çözüme kavuşturabilir; uçuş planınızı ve fiyatlandırma yaptırabilirsiniz. Dilerseniz telefonla, dilerseniz sitemiz üzerinden çevrimiçi uçak talep formunu doldurarak tüm uçuş planlarınıza ilişkin fiyat alabilirsiniz. Sektörün lider firması olarak en iyi fiyat garantisiyle çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Ayrıca şirketimiz, hava ambulans hizmeti de vermekte olup, bulunduğunuz bölgeden uzman ekip ve donanım eşliğinde anında sizleri alarak durumun aciliyetine göre en yakın sağlık kuruluşuna (veya istenen yere) hava transferinizi sağlamaktadır. Bulunduğunuz bölgeden ----> hava ambulans aracına, indiğiniz noktadan ----> ulaşacağınız sağlık kuruluşuna kadar olan yer ambulans hizmetlerimiz de ÜCRETSİZ olup tüm ekibimiz hizmetinize hazırdır.

Türkiye’de sektörün lider firması olarak yıllardır özgüven ve fedakârlıkla çalıştığımızı belirtmek ister her türlü seyahat planınızda yanınızda olmaktan gurur duyarız...

TOP