ClickCease

Özel Jet Kiralama

Acil Özel Uçak Kiralama

Apronjet ayrıcalığıyla seyahatlerinizi özel jet charter hizmeti ile huzur içerisinde gerçekleştirin!

Özel jet kiralama hizmetimizden faydalanmak ve yüksek standartlarda gerçekleşecek bir seyahat süreci yaşamayı arzu ediyorsanız Apronjet resmi sitesi üzerindeki iletişim bilgileri üzerinden bizimle doğrudan iletişime geçebilir ve özel jet kiralama fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Deniz uçağı kiralama, helikopter kiralama, ambulans uçak kiralama hizmetlerimiz hakkında da detaylı bilgi edinmek isterseniz Apronjet sitesi üzerinden hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Özel jet kiralamak yaygın olan görüşün aksine, sadece üst düzey yöneticiler ve aktif olarak iş dünyasında yer alan bireylerin tercih ettiği bir hizmet değildir. Özel uçuşlar birçok farklı sebeple farklı meslek alanlarından bireylerin de tercihi haline gelmiş bulunmaktadır.

Özel jet herkes tarafından kiralanabilir. Zamanını tasarruflu ve bilinçli değerlendirmek, yoğun havalimanlarının temposundan ve güvenlik kuyruklarının yoğun kalabalığından uzak kalmayı arzu eden, yüksek standartlarda bir yolculuk gerçekleştirmeyi öncelik haline getirmiş her birey özel jet hizmetimizden faydalanabilir.

Sanatçılar, atletler, yöneticiler ve daha birçok farklı mesleki alandan bireyler, güvenli ve konforlu bir seyahat gerçekleştirmek istediğinde özel jet kiralama hizmeti sunduğu avantajlar sebebi ile öncelikli tercih olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özel jet charter hizmetine ulaşmak genel kanının aksine, ulaşılması zor bir seyahat hizmeti değildir.

Bazen bir business class koltuğu ile fiyat açısından arasında fark olmayan charter hizmetleri öne çıkabilmektedir. Bilinçli firma tercihi, makul fiyat aralığında kalıp teknolojik açıdan yüksek jetleri kiralamanızda faydalı olacaktır.

Özel jetler bilindiği üzere günümüze değin lüksün ve cazibenin simgesi olan bir ulaşım aracı olagelmiştir. Lakin yeterli deneyim sahibi olmayan gezginler neden özel jet kiralama hizmetine öncelik vermesi gerektiğinin farkında olmayabilirler. Özel jet kiralama hizmetinin size sunduğu avantajlar, klasik havayolları ve özel uçaklar ile kıyaslanamayacak kadar avantaj sağlamaktadır.

Konfor ve Lüks: Sizin için özel olarak hazırlanmış gurme lezzetler, profesyonelliği ile size arzuladığınız yolculuğu gerçekleştirmenizde eşlik edecek profesyonel kabin hizmeti, tam donanımlı konforlu yatak odaları, duşlu banyoları ile yüksek standartlarda bir yolculuk deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Özel Hayat Gizliliği ve Güvenlik: Özel jetlerde gizlilik öncelikli bir esastır. Bireysel olarak yahut aileniz ile gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz boyunca huzur içerisinde deneyimleyeceğiniz bir yolculuğu, özel jet kiralama hizmeti ile size temin edeceğimizden şüpheniz olmasın. Ayrıca Apronjet’in bakımları düzenli olarak gerçekleştirilen yeni nesil jet hizmeti ile güvende olacağınızı belirtmek isteriz.

Esneklik: Özel jet hizmeti ayrıcalığıyla özel terminallere erişim seçeneği sayesinde, havalimanlarının yoğun temposundan, sonu gelmeyen uzun güvenlik kuyruklarında beklemek zorunda kalmadan, huzur içerisinde yolculuğunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Uçağınıza yetişmek için sabahın çok erken saatlerinde kalkmak zorunda kalmayacak, trafik endişesi sebebi ile saatler öncesinden yolculuğa başlamanız gereklilik olmaktan çıkacaktır. Güvenlik ve araba park süreleri düşünmeyecek, bilet temin edebilmek adına aylar önce satın alma endişelerini bir kenara bırakmış olacaksınız.

Ayrıca zamandan tasarruf etmiş olmanız sebebi ile seyahatiniz süresince huzurunuzu kaçırabilecek durumların oluşmaması için gerekli olan önlemleri özel jet kiralama hizmetinden yararlanarak almış bulunacaksınız.

Güvenlik: Türkiye ve Avrupa sivil havacılık otoritelerinin gerçekleştirdiği denetleme ve kontrollerden geçerek hizmet vermekte olan Apronjet pilotlarının ve tüm kabin ekibinin, alanında uluslar arası başarı niteliklerine sahip olması sebebi ile güvenli bir uçuş gerçekleştireceksiniz ve seyahat esnasında yolculuğunuzla ilgili yüksek standartlarda danışmanlık hizmeti alacaksınız.

Unutulmayacak lezzetler: Genellikle tarifeli uçuşlar esnasında yemek hakkındaki beklentilerimizi düşük tutmamızın sebebi nedir? Dahası uzun bir süreyi kapsayacak uçuşlar süresince neden hizmet olarak yetersiz yemekleri kabul etmek zorunda kalırız?

Gideceğiniz destinasyonda daha dinç ve rahat hareket edebilmeniz, yolculuğunuzun negatif bir şekilde başlamamanız için uçuş esnasında tükettiğiniz yiyeceğin kalitesine bağlı olacaktır.

Küçük bir sandviç temin etmenin bile güç bir şekilde gerçekleştirildiği bir tarifeli uçuş yolculuğu yerine özel jet kiralama hizmeti ile hak ettiğiniz yüksek standartlarda yiyecek içecek hizmetine kavuşun!

Eğer charter özel jet rezervasyonu gerçekleştirirseniz, yemeğinizi istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz.

Eğer istediğiniz spesifik bir yemek tercihiniz bulunmuyorsa, özel jet seyahati sırasında en lezzetli menüler size sunulacaktır. Siz ise geniş seçeneklerin bulunduğu ve her biri yüksek standartlarda lezzete sahip menülerden istediğiniz tercihi gerçekleştirebilirsiniz.

Peki bu yiyecek içecek servisi size ne gibi avantajlar sağlamaktadır?

Uçuşunuzu sonlandırdığınızda ayrıca yemek ihtiyacı için vaktinizi harcamak zorunda kalmaz, uçuş saatlerinize denk getirdiğiniz yemek saatleri ile zaman tasarrufunu gerçekleştirmiş olursunuz.

Seyahatinize lezzetli bir menü ile başlayarak pozitif bir yolculuğa başlangıç yapabilir, özel jet kiralama hizmeti ayrıcalığı ile seyahatinize güzel bir başlangıç yapmış olursunuz.

Eğer özel jet kiralama hizmeti aldıysanız, yaşayacağınız bütün aşamaların sizin için çok daha kolay hale geleceğinden kuşkunuz olmasın. Gitmeyi arzu ettiğiniz havalimanının seçimini siz gerçekleştirirsiniz ve tarifeli uçuşların sonunda karşılaştığınız bağlantılı seferler ile vakit kaybetmezsiniz. Havaalanında zamanınızı tasarruflu bir şekilde kullanmanızı engelleyen ve hatta bazı zamanlar problemler yaşamanıza sebebiyet veren önlemlerin büyük bir kısmını elimine etmiş olursunuz.

Ayrıca Covid19 sebebi ile kalkış saatinden çok daha önce havaalanına ulaşmak mecburiyetinde olmazsınız.

Havaalanında yanınızda bulundurduğunuz eşyalarınızı, bagajınızı ve daha fazla materyali birçok kez düşünmenize gerek kalmayacaktır. Taşıdığınız en küçük materyal için dahi birçok kez kontrolden geçmez mecburiyetinde kalmanın sizin için ne kadar rahatsız edici ve yorucu olduğunu gayet iyi biliyoruz.

Özel jet kiralama tecrübesi sırasında tüm bu süreç Apronjet’ in uzman personel kadrosu ile süratli ve problemsiz bir şekilde gerçekleşecektir. Sizler ise sadece keyifli ve huzurlu yolculuğunuzun tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

Özel jet kiralama hizmetinin en iyi özelliklerinden biri de, tarifeli uçuşlara kıyasla çok daha kolay gerçekleştirilen

Gümrük işlemleridir. Tarifeli uçuşlar süresince birçok prosedürler uğraşmak zorunda kalırken, seyahatinizin sebebini bile unutabilir, ulaşacağınız destinasyonda yorgunluk içerisinde seyahatinize odaklanmaya çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat özel bir uçuş deneyimi sırasında tüm bu süreç, Apronjet’ in uzman personel kadrosu ile problemsiz bir şekilde gerçekleşecektir.

İşinizi yanınızda götürmenizin gerektiği bir seyahat sürecinde ticari uçuşlar size en rahatsızlık verici uçuş deneyimini sunacaktır. Konsantre olanız gereken birçok önemli husus varken siz dizinizi koltuk mesafesine göre konumlandırmakla uğraşmakta olabilirsiniz veyahut alanın geniş olmasına rağmen konfordan uzak bir yolculuk sebebi ile verimsiz bir süreç geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

Yalnız bununla da kalmayıp, kalabalık ticari uçuşlar sizin karşınıza daha bir çok kötü sürpriz çıkartma olasılığına sahiptir.

Problemli bir gün geçirmiş olan kişiler hemen yanınızda hararetli bir tartışmaya başlamış olabilir, biraz sessizliğe ihtiyaç duyduğunuz bir anda bebeklerden biri ağlamaya başlayıp huzurunuzu kaçırabilir, ebeveynler çocuklarıyla ilgileniyor olabilir veya birçok farklı sebepten ötürü gürültülü bir ortam oluşması gayet mümkündür.

Bütün bu rahatsız edici durumları seyahatiniz boyunca önlemenin en etkin yolu ise özel jet kiralama olarak karşınıza çıkmaktadır.

Uçuş gerçekleştirdiğiniz süreç içerisinde işlerinizin mühim bir bölümünü konforlu ve huzurlu seyahatiniz ile birleştirerek rahatlık içinde tamamlayabileceksiniz.

Bu süreçte gerçekleştirdiğiniz tüm ticari iletişimler ve diğer her şey size özel kalır. Ticari uçuş deneyimlerine nazaran özel jetler bariz bir şekilde çok daha güvenlidir.

Birinci sınıf uçuş deneyimleseniz dahi, işiniz ile alakalı gerçekleştirdiğiniz bir görüşmenin bir başkası tarafından dinlenmesi mümkündür. Bilakis etrafınızda kimlerin yolculuk yaptığını bilmeniz asla mümkün olmayabilir.

Şirketiniz veyahut aileniz ile birlikte gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz sırasında hızlı bir yolculuk deneyimi  için özel jetler sizin için öncelikli tercih olacaktır. Böylelikle yolculuğunuzu harika bir enerji ile tanımlayabileceksiniz.

Yolculuk başlangıcından itibaren sizin ve ekibinizin  planlamasının, prosedürler sebebiyle problemler ile karşılaşmasının önüne geçecektir.

Özel jetler ticari uçuşlara kıyasla çok daha fazla hızlı bir ulaşım seçeneği sunmaktadır.

Ticari uçuş deneyimi sırasında 7 saat kadar sürebilecek bir seyahat süresini iyi bir planlama ile özel jet hizmetinde 45 dakikaya kadar düşürmeniz mümkün olacaktır.

Yapılan bu hesaplama özel jet kiralama hizmetinin maliyetinin ticari uçuşlar sırasında yitirilen zamanla kıyaslandığında ne kadar hesaplı ve tasarruflu olduğunu gösteren çok mühim bir değer olarak karşımıza çıkmaktadır.

Seyahat planlamanızda birden fazla destinasyon mevcut ise Apronjet uzmanları ile kusursuz bir plan oluşturabilir, zaman kullanımı açısından verimliliği en yüksek seviyeye ulaştırabilirsiniz

Uçaklar yaşantımıza sınırları kaldırıp ulaşımı kolaylaştırmak amacı ile girdi fakat artık günümüz dünyasında tarifeli yolculuklarda alınan önlemler, hızlı ulaşım sağladığını sandığımız seyahatleri sandığımızdan daha da yavaş hale getirebilmektedir.

Yolculuk için sadece uçuş sürecini değil, birden çok farklı hususu hesaplamak zaruri olarak karşımıza çıkmaktadır.

COVİD19 sebebiyle getirilen önlemler seyahatler sırasında büyük bir yavaşlamaya sebep olmaktadır.

Tarifeli bir uçuş sırasında karşılaşabileceğiniz zorluklardan bazıları şöyle sıralanabilir:

-Ayakkabılarınızı çıkarmanız gerekli hale gelebilir, galoş giymeniz zorunlu bir durum olarak karşınıza çıkabilir.

-Birçok farklı vücut tarayıcı noktasından geçmeniz zaruri hale gelebilir.

-Görevlilere taşıdığınız ya da üzerinizde bulunan birçok şeyi izah etmek mecburiyetinde bırakılabilirsiniz.

-Sıvı bir materyal taşımanız dahi yolculuk sürecinde sizin için ciddi bir problem oluşturabilir.

-Değerli eşyalarınızı havaalanında bırakmanız gerekebilir.

-Bilgisayar çantanızı & iş çantanızı defalarca açmanız ve kontrolden geçirmek zorunda kalmanız gerekebilir.

-Bagaj kontrol süreçleri tahmin etmeyeceğiniz bir şekilde uzayabilir.

-Uçuş süreci içerisinde diğer yolculardan kaynaklanan istenmeyen gecikmelerin yaşanması mümkündür.

-Overbooking gibi bir durumla karşılaşmanız olasıdır.

-Uçakta sunulan yiyecek içecek hizmeti sizi tatmin etmeyebilir.

-Uçuş sırasında sunulan hizmet standartları genel olarak yeterli olmaktan uzaktadır.

Tarifeli uçuşlar sırasında karşılaşma ihtimaliniz bulunan problemler, sadece yukarıda belirttiğimiz liste ile sınırlı olmamaktadır. Örnek vermek gerekirse, aldığınız bilet uçaktaki yolcu kapasitesi yüzünden diğer bir uçuş ile birleştirilebilir ve yolculuk saatinizin ertelenmesi veyahut iptali bile gerçekleşebilecek seçenekler arasında yer almaktadır.

2006 yılında getirilmiş olan likit yasaklarının özel jet hizmetini kapsamadığını belirtmeliyiz.

Eğer özel jet ile yolculuk yapmakta iseniz, bu tarz problemlerle karşılaşmanız mümkün değildir.

Gerçekleştireceğiniz seyahatler uzman personel kadro tarafından ayarlanır ve kontrol noktaları, takip edilen prosedür çok büyük farklılık gösterir.

Yolculuğunuz süresince şirketinize ait olan ürün örnekleri, spor malzemeleri, hususi eşyaları taşımanıza özel jet kiralama hizmetini aldıysanız artık gerek yoktur.

Özel jet hizmeti evcil hayvanınızı da çok daha rahat bir şekilde taşıyabilmenizi ve kolay bir yolculuk sağlamanıza olanak verecektir.

Genel olarak özetlemek gerekir ise, yolculuğunuz başlamadan önce yaşayabileceğiniz rutin prosedürler sizi tedirgin etmekte ise, özel jet kiralama hizmeti tam olarak aradığınız hizmet olarak karşınıza çıkmaktadır.

Uçak seçeneklerinin fazlasıyla  çeşitlilik göstermesi, her seyahatiniz için spesifik ihtiyaçlarınıza yönelik uçak kiralamayı, satın alma tercihine göre daha avantajlı hale getirdiği ortadadır. Seyahatinizin mesafesi, iniş yapılacak pistin yüzey alanı, tercih edeceğiniz uçak türünün de farklılık göstermesine neden olacaktır.

Örnek vermek gerekir ise, ağır bir jete sahipseniz çok kısa bir piste inmek durumunda kaldığınızda problemle karşılaşabilir veyahut hafif bir jete sahipseniz uzun yolculuklar sırasında fazla yakıt durağı oluşması problemiyle karşılaşmanız mümkün olabilir.

Özel jet kiralama hizmeti sırasında sadece saatlik ücreti karşılarsınız, maliyetleriniz ise gideceğiniz rotaya göre belirlenmektedir. Bir uçak satın alma işleminin ise uçağın özelliklerine göre yalnız yıllık bakım maliyeti 50000$ gibi yüksek rakamlara yaklaşabilir.

Aylık olarak ödeme gerçekleştireceğiniz pilot, yakıt, bakım ücretleriniz ve ihtiyaç dahilinde edinmek durumunda kalacağınız yeni parçalar için bütçenizin mevcut olması gerekmektedir.

Bütün bu sayılan sebepler hem vakit kullanımı hem de karşılayacağınız maliyet açısından ele alındığında sizin için satın almanın dezavantajlı bir tercih olduğunu göstermektedir.

Bu sebepler özel jet kiralama hizmetini öncelikli tercihiniz haline getirmektedir.

Her an size hizmet vermeye hazır bulunacak profesyonel bir ekiple çalışmanızın mümkün olacağı uçak kiralama hizmeti sırasında karşılayacağınız ücretler ise oldukça makul olacaktır.

Uçuşlarınızı seyahatinizin menzili, iniş yapacağınız pistin yapısı gibi farklı birçok gereklilikler sebebiyle farklı uçak türleriyle gerçekleştirebilir, VIP seyahat deneyiminin tadını Apronjet ayrıcalığıyla çıkarabilirsiniz.

Bakım: Uçak bakımlarının layıkıyla gerçekleştirilmesi için, nitelikli tekniker ekibi vazgeçilmez bir unsur olarak karşımıza çıkacaktır. Aynı zamanda oldukça pahalı parçaların değiştirilmesinin zaruri olabileceği durumlar kendini gösterebilir. Bu sebeple uçak satın alma işlemi yerine uçak kiralama hizmetinin tercih edilmesi  bakım ücretlerinden tamamen kurtulmanızı sağlayacaktır.

Depolama: Uçak kiralama işlemi gerçekleştirirken hangar erişimi, yer kiralama maliyeti yahut bakımlarınının takibini gerçekleştirmenize gerek kalmayacaktır. Sayılan bütün bu işlemler, profesyonel ekip tarafından en iyi şekilde yerine getirilecektir.

Çeşitlilik: Apronjet filosunun müsaitliğine bağlı olarak birden fazla jeti deneme olanağına ulaşabilir, en nitelikli jet modelleri arasından kiralama tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitmenler: Uçak kiralama süreci boyunca size profesyonel destek sağlayacak Apronjet uzmanları, kiraladığınız uçak ile ilgili detaylı olarak sizleri bilgilendirecektir.

Seçenekler: Apronjet 3 kişilik uçaklar ile büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmanıza olanak verecek  uçaklara kadar geniş bir filoya sahiptir. Arzunuz ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak en iyi hizmeti alabileceğiniz tercihlerde bulunabilirsiniz.

Özel jet kiralama hizmetinden faydalanmak, ulaşım hizmetleri içerisinde tercih edilecek en hızlı yollardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Şu an için ise en hızlı tercih olduğunu belirtebiliriz. Yalnızca sunduğu olanak hız olmamakla birlikte, sağladığı prestij ve konfor gibi büyük avantajlarda sağlamaktadır. Peki hangi durumlarda, kimler tarafından jet kiralama hizmetinden faydalanılabilir?

Jet kiralama taleplerinin çoğunluk göstermesinin sebepleri nelerdir?

Profesyonel İş Seyahatleri: İş fırsatlarının ne zaman karşınıza çıkacağının zamansal olarak kestirilmesi oldukça güçtür. Ani olarak karşınıza çıkan bir iş seyahati için çoğunlukla yapabileceğiniz en iyi tercih özel jet kiralama hizmetinden faydalanmak olacaktır. Aynı zamanda, işlerinizi en az etkileyecek şekilde yolculuğunuzu tasarlayarak bir jet planı oluşturabilirsiniz. Böylece zaman tasarrufu elde edersiniz ve ani bir şekilde karşınıza çıkan seyahat gereklilikleri sırasında gerginlik ihtimalini elimine etmiş olursunuz.

Teşvik Gezileri: Yorucu ve başarı dolu bir yıl geçirdikten sonra, personellerinizi şirketinizin bünyesinde muhafaza etmek sizin için önemli bir husus olabilir. Ulaştığınız başarıda sizlere destek olmuş olan ekibinizi ödüllendirmeniz, personelin mesleki olarak gereklilikleri çok daha yüksek bir motivasyonla yerine getirmesine sebep olacaktır. Teşvik için özel bir jet ile personeliniz için bir seyahat planı tasarlayabilirsiniz, çalışanlarınızın başarı ve disiplinlerini böyle bir hediye ile ödüllendirebilirsiniz. Personelinizin size ve bulundukları şirkete karşı bakış açısının bu yüksek standartlı seyahatle çok daha pozitif bir konuma geleceğinden şüphe dahi duymuyoruz

Lansmanlar: Ürününüzün tanıtımını yapmak amacı ile gittiğiniz bir lansmana özel jet aracılığı ile gittiğini gözünüzün önüne getirin. Lansmana gelmiş olan kişiler tarafından oldukça yüksek düzeye sahip bir prestij izlenimi vereceği hususunda eminiz. Ziyaret edeceğiniz lansmanda bulunacak kişilerde değerli bir ön fikir oluşturabilirsiniz.

Geziler: Heyecanlı bir seyahat planınız varsa, bu sehayati özel jet ile gerçekleştirmekten daha harika bir seçenek olabilir mi? Geziniz süresince konfor,hız, güvenlik konusunda sizi temin etmekteyiz. Üstelik bu hizmeti Apronjet farkı ile almak, kusursuz bir seyahat süreci yaşamanızı garanti etmektedir.

Özel Etkinlikler: Sevdiğiniz kişilerin özel günlerini kaçırmaktan dolayı endişe duyuyor yahut önemli bir etklinliğe hızlı bir şekilde katılım gerçekleştirmeniz sizin için zaruri bir durum ise, özel jet karşınıza en uygun ve makul seçenek olarak çıkmaktadır.

Kültür Gezileri: Grup kiralamaları gerçekleştirerek şirketiniz yahut organizasyon etkinlikleriniz için kültür gezileri planlayabilirsiniz.

Spor Organizasyonları: Oldukça yoğun bir tempo içerisinde olsanız bile özel jet kiralama hizmetinden faydalanarak, en önemli gördüğünüz maçlar süresince takımınızı desteklemeye devam etmeniz mümkün olacaktır. Dünyanın en mühim spor organizasyonlarına Apronjet ile katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer özel jet kiralamaya karar verdiyseniz, tercih ettiğiniz firmanın havacılık sektörü tecrübesi, personel kadrosu, uluslar arası ofislerinin mevcut olup olmadığı, kullandıkları mevcut jet türleri ve kurumsal yüzü gibi birçok farklı husus önemli birer mevzu olarak karşınıza çıkmaktadır.

Sadece Türkiye içerisinde değil, dünyanın her noktasında sunduğu profesyonel hizmet aracılığı ile Apronjet, seyahatlerinizin en güzel şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Hız, konfor, güven esasıyla müşterilerine yüksek standartlarda hizmet sunan Apronjet, yolculuklarınızın sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlamaktadır.

Eğer seyahat süreciniz için özel jet kiralamaya karar verdiyseniz, tercih ettiğiniz kurumsal firmanın size operasyonel süreç için problemsiz hizmet sunabilmesi, müşteri portfoyü ile kendini bugüne kadar ispatlamış olması gerekmektedir. Bütün bunların gerçekleştirilebilmesi için ise, deneyimli, kabiliyetli,

Operasyonel güç ve uzmanlaşmış bir  personel kadrosuna sahip olunması büyük önem arz etmektedir. 2005 yılından beridir sürekli olarak hizmet veren ve bu süreç içerisinde sürekli kendini yenileyerek hizmet sunmaya devam eden Apronjet, en nitelikli jet kiralama süreci içerisinde, aradığınız bütün özellikleri mevcut olarak barındırmakla birlikte, tam manası ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Hangi Kalite Belgelerine Sahipsiniz?

Apronjet ECAA, OPS1 Training Course, Hem Training Center, IR Part-145 Training Course, Ir Part-M General Training Course, Rubaa, ISO 9001:2008, Ambulans Uçak, Havacılık gibi birçok farklı kalite belgesini mevcut olarak bulundurmaktadır.

Ne Kadar Süredir Özel Jet Kiralama Yapıyorsunuz?

Pek tabii süre tek başına bir teminat sunmamaktadır. Lakin uzun yıllar Türkiye’ de ve dünya çapında gerçekleştirdiğimiz havacılık faaliyetleri, kaliteli ve güvenilir bir havacılık şirketi tercih etmek isteyen kişiler için önemli bir gösterge olarak karşılarına çıkacaktır. 15 senedir sektör içersinde güven, konfor ve hız denildiğinde akla gelen ilk firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Kiraladığım Jetin Güvenli Olduğundan Nasıl Emin Olabilirim?

Apronjet, kiralama işlemini gerçekleştiren yolcularına uzman personel kadrosu ile, uçuş hakkında sürekli olarak detaylı bilgi hizmeti vermektedir. Sahip olduğumuz sertifikalar, jet modelleri ve birlikte çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz uzman personel kadro, seyahatinizin güvenliği ve huzuru ile ilgili sizi fikir ve güvence verecektir.

Jet Kiralama Ücretlerine Neler Dahildir?

Apronjet, profesyonel anlamda sunduğu hizmet süresince, seyahatini< boyunca kötü sürprizlerin gerçekleşmesine müsaade etmeyecektir. Fiyat ve diğer tüm hususlarda yolculuğunuz başlamadan önce bilgi sahibi olursunuz.  Şeffaf ve etkin bir hizmet almak en tabi hakkınızdır.

Jet Kiralama Hizmeti İçin Size Nasıl Ulaşabilirim?

Ofisimizin haricinde, sitemizde bulunmakta olan iletişim numaraları, talep formu yahut mail adresi aracılığı ile bize direkt olarak ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.  Hızlı ve huzur dolu bir seyahat deneyimi hizmetini sizlere sunmak için her an hazır olarak bulunmaktayız.

Özel jet aracılığı ile uçuş gerçekleştirdiğiniz sırada normal bir uçuş sürecine oranlamamız gerekirse, daha fazla bir belge arzu edilmemektedir. Lakin yanınızda bulundurulması gereken belgeleri ifade etmemiz gerekirse zaruri olarak yanınızda bulundurmanız icap eden belgeler aşağıdaki gibidir;

Pasaport & Kimlik

Yolculuğunuz süresince, kimliğinizi teyit etmek için yanınızda Pasaport ve Kimlik bulundurmanız bir zorunluluk olarak karşınıza çıkmaktadır. Ama gerçekleştirdiğiniz uçuş uluslararası nitelikte değil ise yanınızda pasaport bulundurmanız gerekli olmayacaktır.

Uluslar arası Uçuşlar İçin İzinler & Vize

Havaalanları özel jet yolcuları için kontrol prosedürlerini daha farklı bir şekilde uygulamaktadırlar. Fakat sizin yolculuk gerçekleştireceğiniz ülke için standart vize prosedürlerini seyahatinizin öncesinde kesinlikle tamamlamış olmanız gerekmektedir.

Bilet

Eğer özel uçuş gerçekleştirecekseniz, yolculuğunuz için bilete ihtiyacınız olmayacaktır. Apronjet uzman kadrosu size seyahatinizde gerçekleştireceğiniz geçişler için profesyonellikten ödün vermeden yüksek standartlarda destek sunmaya devam edecektir. Seyahatiniz sırasında gerçekleşecek bütün problemlerinizi Apronjet’in uzman ekibi ile doğrudan paylaşmanız mümkün olacaktır.

Havaalanı Kontrolleri

Özel jet aracılığı ile yolculuklarını gerçekleştirecek yolcular için kontrol alanları ticari uçuşlara kıyasla farklılık gösterecektir. Bagaj ve diğer hususlarda yine özel jetlerde uygulanan prosedürde farklılıklar görülecektir.

Havaalanına Geliş Saati

Eğer özel uçuş yolcusu iseniz saatler öncesinden havaalanında bulunmak için acele etmeniz gerekli değildir. Size verilmiş olan süreye uymanız, yolculuğunuzun stabil koşullarda gerçekleşmesi için oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Evcil Hayvan Prosedürleri

Eğer seyahat gerçekleştirdiğiniz ülkenin gerekli olan mevzuatlarını yerine getirmiş bulunmakta iseniz, sahip olduğunuz evcil hayvanınızı yolculuk sırasında yanınıza almanızda herhangi bir sakınca olmayacaktır. Bu hususta evcil hayvan aşıları ve diğer gereklilikler hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz Apronjet uzmanlarının sizi en doğru şekilde bilgilendireceğinden şüpheniz olmasın.

HAFİF JETLER İLE HIZLI BİR YOLCULUK DENEYİMİ YAŞAYIN!

Seyahatinizi küçük bir grup ile beraber gerçekleştirmeyi arzu ediyorsanız, hafif jetler öncelikli tercihiniz olarak karşınıza çıkacaktır.

Genellikle gezginler hafif jet tercihini kısa ve orta menzilli seyahatler sebebi ile gerçekleştirirler.

Kapasitesi ortalama bir ölçüt vermek gerekirse 7 kişiden oluşmaktadır.

Bagaj kapasiteleri 53 fit ile 77 fit arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Hafif jetler ile gerçekleştireceğiniz seyahatlerin 2.9 ile 3.6 saat arasında değişiklik göstereceğini ifade edebiliriz.

Hafif jetler aracılığı ile ortalama bir hız değeri vermek gerekirse 1500 Mil’i 476-518 mil hızla yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ORTA BOY JETLER İLE DAHA UZUN BİR YOLCULUĞU DENEYİMLEYİN!

Eğer seyahat menzilinizin daha uzun ve tavan yüksekliğinin daha fazla olmasını arzu ediyorsanız, orta boy jetler sizin için en iyi tercih olacaktır.

Orta boy jetler, hafif jetlere kıyasla daha uzun bir yapıya sahiptir ve genişlik olarak daha fazla alana sahiptir. Bu özellikler ile size daha fazla kullanım alanı sunacak bir tercih olarak ön plana çıkmaktadır.

Orta jetlerimizin kapasitesi ortalama olarak 8 kişiliktir. Bagaj kapasitesi ise 90 fit ile 48 fit arasında değişiklik göstermektedir.

Orta jetlerde uçuş saatleri ortalama bir zaman vermek gerekirse 3.8 ile 4.6 saat arası değişiklik gösterir.

Saatte  ortalama olarak 422 mil yolculuk yapabilmeniz mümkündür.

Yakıt kapasitesinin daha fazla olması nedeniyle uzun ve konforlu bir yolculuğu kesintisiz olarak orta boy jetler ile yapabilirsiniz.

Orta boy jetler, yakıt kapasitesinin genişliğinin hafif jetlere kıyasla daha fazla olması sebebi ile uzun ve huzurlu bir yolculuğu size temin etmektedir.

SÜPER JETLER İLE EN UZUN MENZİLLERE ULAŞIM GERÇEKLEŞTİRİN!

Süper jetler, fazla sayıda yolcu ile hareket gerçekleştirebileceğiniz uzun menziller için en doğru tercih olacaktır.

Kabin içindeki hareket kabiliyetiniz oldukça genişleyeceği için özel ve ayrıcalıklı bir yolculuğun tadını çıkartabileceksiniz. Bunun dışında özel tuvaletleri sayesinde uzun seyahatleriniz esnasında konfordan ödün vermeden yolcuğunuzu deneyimleyebilirsiniz!

Süper jetlerde oturma kapasitesi, bahsettiğimiz diğer jet modellerinden fazla olmakla birlikte, ortalama olarak 10 yolcunun seyahat etmesinin mümkün olduğu jet seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

82 fit ile 150 fit arasındaki bagaj kapasitesi sayesinde yolculuk esnasında çok büyük bir kolaylık sağladığını belirtmeliyiz.

5 Saatten daha fazla sürecek yolculuklarınız için süper jet hizmetinden faydalanmanız sizin içni en uygun tercih olacaktır.

Filomuzdan tercih edeceğiniz modele göre değişiklik göstermekle birlikte, uçuş hızınızın  455 mph ile 605 mph arasında değişiklik gösterebilmesi mümkündür.

AĞIR JETLER İLE KALABALIK SEHAYATLERİNİZİ KONFOR İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRİN!

Şirket personelinizle veyahut kalabalık aile üyelerinizle birlikte bir seyahat planlamayı arzu ediyorsanız ağır jetler ihtiyacınıza cevap verecek yeterliliği ile öncelikli tercihiniz olarak karşınıza çıkacaktır.

Ortalama bir sayı vermek gerekirse 16 yolculuk kapasiteye sahiptir ve 127 fit ve 240 fit arasında değişiklik gösterebilen bagaj ağırlıklarını taşımak hususunda problem yaşatmayacaklardır.

Eğer kıtalararası yüksek standartlarda gerçekleşecek bir seyahati kalabalık grubunuzla birlikte gerçekleştirmeyi arzuluyorsanız, ağır jet kiralama hizmetinden faydalanmak sizin için en iyi tercih olacaktır.

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

Apronjet Özel Jet Kiralama Hizmeti

Apronjet Havacılık dünyanın neresinde olursa olsun bir havaalanın olduğu herhangi bir noktadan diğer bir noktaya hızlı bir şekilde en iyi hizmeti en iyi fiyat garantisiyle özel jet kiralama hizmeti sunmaktadır. Özel uçak taleplerinizi karşılayacak tecrübeye, veritabanına, teknik altyapıya ve profesyonel kadroya sahiptir.

Apronjet Havacılık sektördeki deneyimi, uzman kadrosu, Türkiye, Avrupa, Asya ve Afrika’da bulunan ofis ve temsilcilikleriyle özel jet kiralama alanında sizlere kaliteli ve yaygın bir hizmet ağı sunmaktadır. Yerel ofislerindeki bilgi birikimini küresel alana da yaymış durumdadır. Bugüne kadar pek çok özel uçak operasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olan Apron Havacılık’ın özel uçak müşteri portföyünde,

Üst düzey yöneticiler
Şirket sahipleri
Holding CEO’ları
Yerli ve yabancı sanatçılar
Dünyaca ünlü müzik grupları
Devlet başkanları
Diplomatlar
Haberciler
Yardım kuruluşları
Diğer çeşitli organizasyonlar ve kurumlar bulunmaktadır.

Özel jet kiralamak istediğinizde 7/24 açık telefon numaralarımızdan bizi aramanız veya çevrimiçi talep formunu doldurmanız yeterli. Size en uygun seçeneğin belirlenmesinin ardından gerekli operasyonel işlemleri vakit kaybetmeden başlatıyoruz. Operasyonel süreç içerisinde ortaya çıkabilecek problemleri (havalimanı izinlerinin istenilen kalkış izinleriyle uyumsuzluğu ya da gecikmesi, üst geçiş izinlerinin verilmemesi ya da iptali, vb.) uzman ekibimizle çözüme kavuşturmak ilk hedefimiz. Sonrası değerli müşterilerimizi hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde varış noktasına götürmek.

Özel jet kiralama taleplerinde ana politikamız hızlı bildirim ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmasıdır. VIP bir uçakla seyahatin verdiği tüm olanaklardan müşterilerimizin yararlanmalarını sağlıyoruz. Kiralama ihtiyaçlarında yüksek konfor, minimum fiyat ve uçuş emniyetinden ödün vermeksizin piyasa koşullarındaki en iyi seçenekleri zaman kaybetmeksizin değerli müşterilerimize sunarak çözüme kavuşturmak esas ilkelerimizden.

Sizlerden almış olduğumuz güç ve cesaret ile havacılık sektöründe bir dünya markası olmayı başardık. Veri tabanımızda bulunan 75 iş jeti, 46 helikopter ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine kendini adamış uzman ekibimizle 7 gün 24 saat Apron Havacılık olarak hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

‘’Emniyet, nezaket ve sürat’’ politikasıyla hizmet vermekte olan şirketimiz her daim sizinledir.

Size özel, konforlu, hızlı ve güvenli bir seyahat isteğinizde, taleplerinizi büyük bir özen ve gizlilik içinde karşılamaya hazır uzman kadromuz 7 gün 24 saat telefonun diğer ucundadır.

TOP