ClickCease

Acil Hava Ambulansı Kiralama

Özel Hava Ambulans

Ülkerler ve şehirler arası acil yaralı durumlarında, hasta ve organ nakli ve hasta taşıma ihtiyacınızda sağlık bakanlığı yönetmeliğine uygun özel ambulans uçak ve helikopter hava ambulansı ile Apronjet bir telefon kadar uzağınızda hizmetinizdeyiz.

Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da en büyük hava ambulans hizmeti sunanlardan biri olan Apronjet Havacılık, dünya genelinde yataktan yatağa şeklinde tabir edilen hava ambulansı ile hasta taşıma hizmeti vermektedir.

Apronjet Havacılık’ın hava ambulans hizmeti sunduğu tüm hava araçları hava ambulans görevi yapmak üzere dizayn edilmiş ve yetkili merciler tarafından onaylanmış, tam donanımlı yoğun bakım sedyesi, yoğun bakım ünitesi ve medikal ekipmanlar ile adeta uçan bir hastane gibi donatılmıştır. Hava ambulans görevleri tüm uçuş süresince uzman doktor ve hemşire eşliğinde yapılmaktadır. Apronjet Havacılık helikopter ve jet uçak ile taşıma sırasında hastanın her türlü acil ve kritik bakımını sağlamaktadır.

Sevdikleriniz için, yılın her günü ve saatinde kalkışa hazırız.

Ambulans Uçak Kiralama

Hizmetlerimiz:

Cenaze Hizmetleri: Apronjet Havacılık, ihtiyaç olması halinde cenazenin hava yolu ile transferini en kısa sürede organize eder.

Tıbbi Eskort: Mesafe gözetmeksizin hastanın klinik durumunun uygun olması durumunda tarifeli uçaklarla sedye organizasyonu ve yoğun bakım standartları sağlanılarak daha ekonomik hava ambulansı hizmeti verilebilmektedir.

Tahliye Hizmetleri: Ülkelerdeki kaoslar artık bir sorun değil. Apronjet Havacılık, her zaman her yerde hayatları kurtarmak üzere hazırdır.

Organ Nakli: Organ nakli konusunda zaman çok büyük önem taşımaktadır. Vericiden alınan organ en kısa zamanda alıcıya ulaşmak zorundadır. Bu konuda aynı il içinde kara ambulans desteği, yurt içi ve yurt dışı ulaşımda ise uçak ve helikopter ambulans desteği ile bir telefon kadar size yakınız.

Sizlere tecrübeli medikal ekibimiz ile 7/24 hizmet vermek için hazırız.

Apronjet  Hava Ambulansı, aşağıdakileri içeren geri dönüş hizmetleri sunmaktadır:

1 medikal doktor ve 1 medikal hemşiresi

Hastanın mesul hekimi ile uçuşta görev alacak mesul hekimimizin yapacağı ön istişare ile hastanın uçuş öncesi izni / uçuşa kabul edilebilirliği

Hastanın yataktan yatağa transferi (Bed to bed service)

Talep edilmesi durumunda uçuşun başlangıç ve bitiş noktalarında kara ambulansı hizmeti

Uçuşun tamamlanmasına müteakip hastanın medikal değerleri ile ilgili tam geri bildirim

Özel hava ambulansı uçağı – hastanın tedavi göreceği yere taşınması için en iyi seçim

Apronjet hava ambulans hizmetleri, yerde ve havada tamamen profesyonel ve deneyimli ekipler kullanarak, uçuş/operasyon esnasında hastanın optimum güvenliğini ve konforunu sağlamak için gereken deneyime ve donanıma sahiptir.

Özel bir hava ambulansı olarak yapılandırılmış en yeni ve donanımlı uçakları kullanan Apronjet , iki hastayı veya tek bir hastayı ve yolcuları taşıyabilir. Bu uçaklar aynı zamanda iki yoğun bakım hastasının aynı anda taşınmasını sağlayan çift sedyeli bir konfigürasyona sahiptir. Bu aynı zamanda bir bebeğin kuvözde taşınmasını ve bir annenin sedyede taşınmasını da mümkün kılmaktadır.

Güvenlik Apronjet hava ambulansının önemli bir ilkesidir. Hizmet sunmuş olduğumuz uçaklar ve uçuş ekipleri/mürettebatlar, uluslararası havacılık güvenliği standartlarınca gerekli tüm sertifikalara sahiptir.

Apronjet, hastalara gelişmiş bir hastane yoğun bakım ünitesinde bulmayı bekleyeceğiniz düzeyde kritik bakım sağlayabildiğini belirtmekten gurur duyar.

İster yetişkin ister çocuk veya prematüre bebek olsun, yoğun bakıma ihtiyaç duyan hastaların büyük çoğunluğunu taşıyabilir ve ECMO gibi ileri yaşam destek tekniklerini içeren son derece uzmanlaşmış olduğumuz hasta nakillerini sağlayabiliriz.

Diğer birçok hava ambulans şirketinin yapamayacağı belirli kritik bakım hastalarını da taşıyabiliriz.

İzolasyon (Bulaşıcı Hastalık) Çadırı/Kiti - Covid-19 pozitif hastaların taşınması

Apronjet hem hasta hem de mürettebat için yüksek düzeyde koruma sağlayan özel bir İzolasyon kitine sahiptir. Bu, özel ekipmanımızı ve bunu yapmak için eğitime sahip medikal ekiplerimizi kullanarak son derece bulaşıcı hastalığa sahip hastaların güvenli bir şekilde taşımasını sağlar.

Uluslararası havacılık ve sağlık örgütü tarafından onaylanmış olan bu kitler, taşınacak olan hastanın refakatçi ve tıbbi ekiple herhangi bir temas riski olmadan hastanın uzun mesafeli taşıma için güvenli ve rahat tutulmasını sağlar.

Ambulans Uçak Kiralama Fiyatları 2021 Tarifleri

• Trabzon – Ankara : 7.000EUR + KDV
• Van – Ankara : 9.000EUR + KDV
• Gaziantep – Ankara : 7.000EUR + KDV
• Diyarbakır – Ankara : 8.500EUR + KDV
• Antalya – Ankara : 6.500EUR + KDV
• Bodrum – Ankara : 6.500EUR + KDV
• Trabzon – İstanbul : 8.500EUR + KDV
• Van – İstanbul : 10.500EUR + KDV
• Gaziantep – İstanbul : 8.250EUR + KDV
• Diyarbakır – İstanbul : 10.000EUR + KDV
• Antalya – İstanbul : 7.000EUR + KDV
• Bodrum – İstanbul : 7.000EUR + KDV

Yukarıda her bir rota için belirtilmiş olan fiyatlar ortalama/yaklaşık fiyatlar olup talebiniz bize ulaştığında, talebiniz için kullanılacak olan ambulans uçağın mevcut konumuna (pozisyonuna) ve müsaitliğine bağlı olarak değişebilmektedir.

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP