ClickCease

Hava Ambulansı

Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da en büyük hava ambulans hizmeti sunanlardan biri olan Apronjet Havacılık, dünya genelinde yataktan yatağa şeklinde tabir edilen hava ambulansı ile hasta taşıma hizmeti vermektedir. Apronjet Havacılık’ın hava ambulans hizmeti sunduğu tüm hava araçları hava ambulans görevi yapmak üzere dizayn edilmiş ve yetkili merciler tarafından onaylanmış, tam donanımlı yoğun bakım sedyesi, yoğun bakım ünitesi ve medikal ekipmanlar ile adeta uçan bir hastane gibi donatılmıştır. Hava ambulans görevleri tüm uçuş süresince uzman doktor ve hemşire eşliğinde yapılmaktadır. Apronjet Havacılık helikopter ve jet uçak ile taşıma sırasında hastanın her türlü acil ve kritik bakımını sağlamaktadır.

Sevdikleriniz için, yılın her günü ve saatinde kalkışa hazırız.

Hizmetlerimiz:

Cenaze Hizmetleri: Apronjet Havacılık, ihtiyaç olması halinde cenazenin hava yolu ile transferini en kısa sürede organize eder.

Tıbbi Eskort: Mesafe gözetmeksizin hastanın klinik durumunun uygun olması durumunda tarifeli uçaklarla sedye organizasyonu ve yoğun bakım standartları sağlanılarak daha ekonomik hava ambulansı hizmeti verilebilmektedir.

Tahliye Hizmetleri: Ülkelerdeki kaoslar artık bir sorun değil. Apronjet Havacılık, her zaman her yerde hayatları kurtarmak üzere hazırdır.

Organ Nakli: Organ nakli konusunda zaman çok büyük önem taşımaktadır. Vericiden alınan organ en kısa zamanda alıcıya ulaşmak zorundadır. Bu konuda aynı il içinde kara ambulans desteği, yurt içi ve yurt dışı ulaşımda ise uçak ve helikopter ambulans desteği ile bir telefon kadar size yakınız.

Sizlere tecrübeli medikal ekibimiz ile 7/24 hizmet vermek için hazırız.

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP