ClickCease

Gulfstream G650

Hız ve zerafetin, stil ve konfor ile birleştiği Gulfstream G650, dünya standartlarının en üstlerde yaşandığı yenilik ve mükemmellik ile havalanmaktadır.

Gulfstream mühendislerinin ticari seyahat sektöründe yeni standartlar sunacak bir uçak yaratabilmek adına müşteri danışma kurulu ile işbirliği yaptığı ve mühendislerin bu verilerle yola çıkarak yeni bir sayfa açarak tasarladıkları G650’nin her alanda performansı iyileştirilmiştir. Hızlı, oldukça akıcı bir sürüş ve yüksek verimlilik sunan bir kanat profili yaratarak tasarlanan G650’de uzun serbest hareketli kanatlarıyla havanın bir uçak kanadında nasıl aktığı baştan tanımlanmıştır.

Gulfstream, G650’de kontrollü uçuş hassasiyeti ile binlerce mil boyunca ses hızının Yüzde 92’sinden daha hızlı uçan bir jet sunmaktadır. Bu tasarımla gelen yenilik, ileri düzey teknolojiyle donatılmış daha sessiz, daha ferah daha uyarlanabilir bir kabin olmaktadır.


Yolculuk Hızı956 km/hKoltuk Sayısı18
Mesafe13,205 km

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP