ClickCease

Gulfstream G280

Performans ve yakıt ekonomisi açısından sınıfının lideri olarak kendisini kanıtlayan Gulfstream G280, yeni tasarlanan şık ve uzun kanatları, yüksek itiş güçlü motorları ile görüş mesafesi ve hızı arttırmaktadır. Yakıt ekonomisi maksimize edilerek yakıt verimliliğinde sınıfının en iyisi haline getirilen G280 otomatik hız ayarı ve oto frenleme sistemleri ile uçak kontrol ve kullanım alanında yeni standartlar sunmaktadır. Uçuş kompartımanı ile en yeni uçuş ve navigasyon sistemlerinin bir araya getirildiği G280, güçlü ve aerodinamik oluşuyla süper orta boy ticari uçakların performans ve yetkinliklerini baştan tanımlamaktadır.

G280 en yeni ve modern teknolojiler ile donatılmış, bu teknolojiler uçağın otokontrolü için endüstriye yeni standartlar getirmiştir. Sakin, ferah, rahat ve modern tasarımıyla dünya çapındaki beklentileri karşılayan G280 kendi sınıfında en iyi uçuşu sağlamaktadır.


Yolculuk Hızı893 km/hKoltuk Sayısı10
Mesafe6,667 km

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP