ClickCease

Embraer Legacy 500

Tam kablolu dijital uçuş kontrollerine sahip ilk orta boy jet olan Embraer Legacy 500, ezberleri bozan tasarımı ile performans ve konforun yeni öncüsüdür. Kendi kategorisinin maliyeti en uygunu olan uçak, aynı bütçe ile daha etkileyici ve geniş bir uçakla uçmanıza olanak sağlamaktadır.

10 yolcuya kadar oturma kapasitesine sahip bu son derece hızlı uçak, düz zemini, tam donanımlı mutfağı, son teknoloji uçak içi eğlence sistemi ve zarif koltukları ile geniş stand-up kabininde sorunsuz bir uçuş deneyimi yaşatmaktadır.

Embraer'in tasarım konusundaki itibarı, modern ve sofistike bir iç mekana sahip olan LEGACY 500'ün kabininde açıkça görülmektedir.

İster çalışırken, isterseniz de yemek yerken, kabinin katlanabilir masaları size oldukça geniş bir alan sunmaktadır. Kendi segmentindeki en cömert bagaj hacmiyle, bu devrim niteliğindeki uçağa her bindiğinizde ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda getirebileceksiniz.


Yolculuk Hızı863 km/hKoltuk Sayısı10
Mesafe5,788 km

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP