ClickCease

Bombardier Global XRS

Global Express XRS, Bombardier Aerospace tarafından üretilen geniş kabinli ve 11.600 km menzile sahip ultra uzun menzilli bir iş jetidir. Yakıt ikmali yapmadan dünyanın neredeyse her yerine kesintisiz olarak yolculuk edebilmenizi sağlar.

Uçak geniş kabini, sürati, menzili ve kendi sınıfına göre rekabetçi saatlik uçuş fiyatı ile uluslararası uçuşlar için oldukça iyi bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Modern ve benzersiz bir stille tasarlanan Global Express XRS ile uçuşunuz boyunca geniş kabin alanının keyfini çıkaracaksınız.

Pazara sunulan en başarılı ve lüks iş jetlerinden olan Bombardier Global Express XRS, en sofistike ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır.

Gelişmiş kokpitinden üst düzey konfor sunan kabinine kadar hiçbir detaydan ödün vermeyen Bombardier Global Express XRS, kıtalararası menziliyle dünyayı avucunuzun içinde tutmanızı sağlayacak her yönden üstün performanslı bir iş jetidir.


Yolculuk Hızı946 km/hKoltuk Sayısı14
Mesafe11600 km

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP