ClickCease

Bombardier Challenger 350

Challenger 350, Bombardier Challenger 300 uçağının geliştirilmiş bir modelidir, bu yüzden iş jet yolcuları için kullanışlılık ve konfor ekleyen iyileştirmelere hemen değinelim.

Challenger 350'nin arkasında bir tuvalet var. Lavabo ve sıradan dolaplara, aynalara vb. Ek olarak, bagaj bölmesine 3 metreküp hacimli bir giriş de vardır. Yani bagaj bölmesine doğrudan yolcu bölmesinden girebilirsiniz, bunun için özel bir kapı sağlanmıştır. Uzun uçuşlarda, görüyorsunuz, uygun.

Ayrıca, bagaj yükleme / boşaltma kolaylığı için Challenger 350 bagaj bölmesine uçağın dışından, sol motor pilonunun altındaki bir kapaktan erişilebilir.

Business jet yolcuları kabin içerisinde güvenle tam yükseklikte durabilirler, 1,85 metrelik tavan yüksekliği buna izin verir. Kabinin standart yerleşimi bir uydu telefonu, 2 geniş çaplı ekran, bir DVD oynatıcı ve 4 soketli bir Airshow sistemi içerir.

Her koltuk 180 derece döndürülebilir. Böylelikle yan yana konumlandırılmış tüm koltuk çiftleri, kısa sürede sizin için tam teşekküllü uyku alanlarına dönüştürülebilir. Uçuş sırasında iyi ve rahat bir dinlenme garantilidir!

Challenger 350'nin içi 8,72 metre uzunluğunda ve 2,19 metre genişliğindedir.

Standart konfigürasyonda kabin, iki kulüp bölümünde 8 yolcu için tasarlanmıştır. 60 x 63 cm ölçülerindeki katlanır masalar, bir çift koltuk ile ayrılmıştır.


Yolculuk Hızı882 km/hKoltuk Sayısı8
Mesafe5926 km

Sizi Arayalım

Ek bilgi mi almak istiyorsunuz? Her türlü soru, sorun ve öneri için ulaşabilceğiniz uzman ve güvenilir irtibat kişilerine sahibiz.

TOP