HELİKOPTER KİRALAMA

Bizi arayın ekonomikten VIP dizaynlı lükse uzanan geniş helikopter seçeneklerimizden birini seçerek ulaşmak istediğiniz yere en kısa yoldan gitmenize yardımcı olalım. İster toplantısına yetişmek üzere olan bir iş adamı ya da gösterisine gitmek üzere olan bir ünlü olun, zamanı en doğru şekilde kullanmanıza yardımcı olabilmek için Apronjet Havacılık olarak helikopter hizmetlerimizle yanınızda olacağız.

İstanbul ve Ankara’da düzenlediğimiz helikopter turlarıyla müşterilerimizin gökyüzünde keyifli saatler geçirmesine öncülük ediyoruz. 2-6 kişilik arkadaş grupları ve farklı bir romantizm yaşamak isteyen çiftler tarafından tercih edilen bu turlarımızla toplumun farklı kesimlerine hitap etmeye başladık. Gökyüzünde yapılacak evlilik teklifi, yıl dönümü ve doğum günü kutlama taleplerindeki artış bu tür organizasyonlardaki başarımızın göstergesidir. Bütün tarihi yapıları ve doğal güzellikleri tüm ayrıntılarıyla görüp kaydedebilme fırsatı veren fotoğraf ve kamera çekimi hizmetlerini, profesyonel ajanslar ya da amatör kişilerden gelen istekler ve beklentiler doğrultusunda en son teknoloji ile beraber sunuyoruz.

Helikopter operasyonlarında verdiğimiz bazı hizmetler arasında şunları sıralayabiliriz.

  • Havaalanı Transferleri
  • Helikopter Turları
  • Helikopter Charter Uçuşları
  • Off-Shore Uçuşlar
  • Sürpriz evlilik teklifleri, doğum günü kutlamaları
  • Profesyonel ya da amatör fotoğraf ve video çekimleri

Dünyanın neresinde olursanız olun, dört kıtada anlaşmalı olduğumuz partnerlerimizle ve uzman ekibimizle helikopter ihtiyaçlarınızda 7/24 sizinle birlikte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

7/24 İLETİŞİM

444 23 58

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Apronjet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın.

BİZE ULAŞIN

444 2388
+90 530 663 6490 | +90 533 230 8511
www.apronjet.com
info@apronjet.com

© 2017 APRONJET. All Rights Reserved.

ÜST