Orta Boy Jetler

Uzun uçuş kapasiteleri nedeniyle sık sık tercih edilen orta boy jetler, havada ortalama 5 saate kadar kalabiliyor. Kısa mesafeli ya da uzun mesafeli uçuşlar için tercih edilen bu jetler, geniş bir bagaj alanı isteyen, jet içerisinde rahatça ayakta durmayı tercih edenler tarafından sık sık tercih ediliyor. Küçük boy jetlere göre daha fazla tavan boşluğu bulunduran orta boy jetler, şık bir iç alan sunmak için Apronjet uzmanlarına daha çok fırsat sunuyor.

5 – 10 Yolcu arası değişen kapasiteleriyle, en şık iç dizayna sahip jetler arasında yer alan bu filoda birçok farklı model ve seri yer alıyor.  Uçağın modele ve serisine göre değişmesine rağmen çoğu zaman bir servis mutfağı ve tuvalette bu jetlerde yer almaktadır.

Orta boy jetler, en çok tercih edilen jet türleri arasında ilk 3 sırada yer alıyor. Genellikle iki pilot, 1 uçuş görevlisinden oluşan bir uçuş ekibine sahip olan uçaklar, Wi-Fi ve telefon özelliklerine de sahip oluyor.

Uçuş sırasında üretmeye, düşünmeye ve paylaşmaya önem verenler için önemli fırsatlar sunan orta boy jetler, hayal ettiğiniz konforlu ve özel bir yolculuk için gereken her şeye sahip.

Orta Boy Özel Jetler Neden Tercih Ediliyor?

Orta boy jetler, ağır jetlerle kıyaslandığı durumlarda çok daha düşük maliyetlidir. Küçük havaalanlarında dahi tam başarı sağlayan bu jetler, hız ve geniş alanı bir arada sunuyor. Daha dar jetlerle kıyaslandığında orta boy özel jetler içerisinde hareket etmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek çok daha kolay.

Apronjet filosunda Learjet, Gulfstream, Hawker, Citation serilerine ait birçok özel jet bulunuyor. Bu jetler size yolculuklarınızda tam konforu, güvenliği ve daha fazlasını sağlamak için gereken bütün özelliklere sahip.

Orta Boy Özel Jet Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Orta boy özel jet kiralarken fiyatı etkileyen bazı unsurlar bulunur. En çok dikkat edilenler:

  • Uçuşun Süresi
  • Yolcu Sayısı
  • Seçtiğiniz orta boy jet modeli / serisi
  • Kalkış ve varış noktalarınız
  • Varış noktasında bekleme
  • Mesafe

Sırasıyla bu şekildedir.

Yapacağınız seyahat hakkında bu bilgilerle Apronjet uzmanlarına site üzerinde yer alan iletişim numaralarından ulaşarak fiyat ve diğer konularda bilgi alabilirsiniz.

Son bir sene çerisinde ortalama olarak Ankara, İstanbul gibi merkezi destinasyonlardan Kıbrıs’a uçuş yapmak 7000 Euro ile 15000 Euro arasında değişen maliyetlerde olmaktadır. Apronjet filosundan başlangıç noktası Çin varış noktası Avrupa olacak uçuşlar ise bu fiyatlar 10x – 15x şeklinde değişebilmektedir.

Apronjet orta boy özel jet kiralama hizmetinde tamamen şeffaf bir hizmet sunar ve yolcularına yolculuk öncesi sonradan değişmemek üzere net fiyat tarifeleri sunar.

Orta Boy Özel Jet Kiralama Hizmetini Hangi Organizasyonlarda Kullanabilirsiniz?

Orta boy jet kiralama hizmetleri, jet kiralama hizmetinde en çok tercih edilen hava araçları arasında yer alıyor. Birbirinden farklı birçok seyahatiniz için orta boy özel jet kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Apronjet uzmanları son 3 yılda orta boy jet kiralama hizmetini kullanan yolcularından aldığı bilgiler üzerine, en sık kiralama sebeplerini sizin için listeledi!

Özel Etkinlikler: Apronjet’in mutlu yolcuları, özel günlerinde orta boy özel jet kiralamayı sık sık tercih etti! Yolcularımız aile toplantıları, özel sürpriz geziler, partiler, doğum günleri ve daha birçok özel etkinlikte bizimle beraber yolculuk etti.

Spor Organizasyonları: Avrupa’da spor organizasyonlarına en çok yolcu taşıyan özel jet kiralama şirketlerinden biri olduk! Spor severler için özel tasarlanmış yolculuklarla, onlarca yolculuk yaptık!

Tatil: Uzun süre önceden planladığınız tatiller ya da son dakika seyahatleri için hep hazır olduk! Siz de bizi tatilleriniz için yüzlerce kez tercih ettiniz.

İş Seyahatleri: Apronjet’i tercih eden iş insanları orta boy jetleri sık sık tercih etti. Son 3 yılda iş seyahatlerine yüzlerce iş insanı ve projeyi taşıdık! Gurur duyuyoruz.

Orta Boy Özel Jet Kiralama Hizmetinde En Çok Neler Soruluyor?

Orta boy jetleri tercih eden yolcularımız, seyahat öncesi – sonrası ve seyahat sırasında en çok sorduğu soruların cevabını verdik. Siz de bütün sorularınız için sitemizin üstünde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Orta Boy Özel Jetlerde Kaç Kişi Uçabilirim?

Kiraladığınız hava aracına göre orta boy özet jetlerde 10 kişiye kadar yolculuk yapabilirsiniz. Tercih ettiğiniz kişi sayısına göre Apronjet filosunda bulunan hafif, ağır, orta ve diğer jetleri kullanabilirsiniz.

Orta Boy Özel Jetlerde Bagaj Sınırı Ne Kadar?

Bagaj hacmi kiraladığınız jet türüne göre değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için filomuzu inceleyebilir ya da bizi doğrudan arayabilirsiniz.

Orta Boy Özel Jetlerde Hangi İkramlar Var?

Apronjet uzmanları bütün jet kiralama hizmetlerinde kişiselleştirilmiş, dünya mutfağından sizin seçtiğiniz ikramları sunar.

COVID19 Önlemleri Orta Boy Jetlerde Alınıyor Mu?

Evet COVID19 için tüm önlemler orta boy jetlerde alınmaktadır. Uçuş öncesi ve sonrasında uçaklarımız detaylı olarak dezenfekte edilmektedir. Uçuş ekibimiz belirli periyotlarda sağlık kontrollerinden geçmektedir.

Orta Boy Jetler Kaç Mile Kadar Uçabilir?

Orta boy jetler genellikle 2800 deniz miline kadar uçuş süresi sunabilir.

Orta Boy Jetlerin Uzunluğu Ne Kadar?

Jetlerin uzunluğu modeline göre değişiklik gösterebilir fakat genellikle 17’ – 21’ arasında değişiklik gösterir.

Orta Boy Jetlerin Kabin Yüksekliği Ne Kadar?

Orta boy jetlerde genel ortalama olarak kabin yüksekliği beş fit – sekiz inç şeklinde olmaktadır.

Orta Boy Jetler Konforlu mu?

Orta boy jetlerde yolcular rahatça yolculuk yapabilir. Bu jetler döner koltuklara, geniş yaslanma alanlarına, düşük gürültüye sahiptir. Yolculuk boyunca konfor esas olarak alınır.

Hawker900

HAWKER 900

Hawker 800 serisine nazaran daha yüksek hız ve daha uzun…

Uçak Kiralama GulfstreamG150

GULFSTREAM G150

Amerikan Gulfstream Aerospace firmasının orta boy kategorisindeki özel iş jetidir.…

Kiralık Uçak LearJet60XR

LEARJET 60/60XR

Lear Jet 45 uçağının üst versiyonudur. Daha yüksek hız ve…

Kiralık Uçak Hawker850XP

HAWKER 800/850

İngiliz üretimi olan orta boy jet Hawker 800 serisi geniş…

Kiralık Uçak CitationXLS+

CITATION XL/XLS/XLS+

Cessna şirketinin orta boy özel jet kategorisindeki bu modeli, standart…