Hafif Jet: Hızlı ve Verimli Özel Jet Kiralama

4 – 8 Yolcu kapasiteli hafif jetler, 500 mil – saate çıkan hızlarıyla; iş seyahatleri, günlük geziler, eğlenceli hafta sonu tatilleri ve diğer etkinlikler için sık sık tercih edilmektedir. Şık tasarımları ve özel konfor alanlarıyla ilgili üzerine çeken bu jetler, diğer jet türlerine göre maliyet olarakta daha hesaplı olmaktadır. Kısa mesafelerde ya da hızlı bir şekilde hazırlanılması gereken uçuşlarda sık sık kullanılan hafif jetler, özel bir seyahatin en iyi yolları arasında yer alıyor!

Kısa – orta şehir jet kiralama ya da Kıbrıs gibi bölgelere yapılan jet kiralamalarında daha sık tercih edilen hafif jetler, dünyada en yaygın charter uçak türleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Uygun maliyetle seyahat etmek isteyenler ve konforu sevenler için en iyi hava araçlarından biri olan özel jetler, Apronjet bünyesinde farklı seri ve modellerde bulunmaktadır.

Hafif Jet Kiralama: Verim, Hız

Seyahatiniz için oldukça uygun maliyetleri olan küçük ve hızlı bir seçenek arıyorsanız, Apronjet hafif jetleri sizin için özel bir uçuş deneyimi sunuyor. Hafif jetlerde birbirinden farklı modeller ve serilerle hizmet veren Apronjet, 400 knot seyir hızına ve 1700 mil aralıksız menzile kadar hafif jetler ile hizmet verebiliyor.

İyi Bir Seçenekten Daha Fazlası: Jet Kiralama

Jet kiralama için iyi bir seçenek arıyorsanız, daha fazlasını Apronjet jet kiralama deneyimi ile yaşayın! En popüler ve gelişmiş donanıma sahip özel jetleri bulundurduğumuz filomuzu Apronjet hafif jetler kategorisinden inceleyin.

Lüks hafif jetler Apronjet bünyesinde

  • Eclıpse 500
  • Phenom 300
  • Learjet 45/75
  • Hawker 400
  • Citation Jet Serisi

Modellerinden oluşmaktadır.

Apronjet Hafıf Jetleri Hangi Deneyimleri Sunuyor?

Aile ve iş seyahatleriniz için kusursuz bir hizmet sunma mottosuyla hareket eden Apronjet, tercih ettiğiniz hafif jet kiralama hizmetinde birçok farklı hizmet sunuyor. Genellikle 4 saate kadar olan uçuşlarda tercih edilen hafif özel jetlerde, 7-8 yolcuya kadar Apronjet ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Sevdiğiniz İçecekler -Size Özel-

Sevdiğiniz kahveden, alkollü içeceklere kadar birçok farklı seçenek Apronjet hafif jet kiralama hizmetinde bulunuyor. Siz de hemen sitemizde yer alan iletişim numaralarından bize ulaşarak hafif jet kiralama hakkında daha fazla bilgi alın!

Özel Seçim Yemekler

Apronjet özel jet kiralama hizmetinizde kendiniz ya da misafirleriniz için dünya mutfağından seçtiğiniz özel lezzetlerle kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sizin tarafınızdan seçilen yemekler, özel standartlarda uçuş sırasında sunulur.

Sizin Zevkinize Göre Atıştırmalıklar

Uçuş sırasında işinizi yaparken bir yandan atıştırmak ofisinizde en sık yaptığınız şeylerden biri mi? Apronjet ofisinizi özel jete taşıyor ve sizin seçtiğiniz atıştırmalıkları uçuş sırasında size sunuyor.

Bagaj Kapasitesi

Ticari uçuşlarda yaşanan bagaj karışıklığı, bagaj sınırları ve daha fazlasından sıkıldığınızı biliyoruz. Apronjet özel jet kiralama hizmetinde bagaj kapasiteniz en üst sınırlara fırlarken, bütün zorlayıcı prosedürlerden kurtuluyorsunuz.

Temiz ve Sağlıklı

Apronjet sağlığınız ve hijyen standartlarınız için gereken tüm önlemleri alıyor. Yolculuk öncesi ve sonrasında en sağlıklı ve özelleştirilmiş koşullarda seyahat etmeniz için yapılması gereken her şeyi yapıyoruz. Ek olarak aldığımız COVID19 önlemleriyle, güven içinde seyahat etmenizi sağlıyoruz.

Sohbet

Sevdiklerinizle neşe, mutluluk dolu bir sohbeti rahatça özel jetlerde yapabilirsiniz. Size daha sessiz olmanızı söyleyen ya da rahatsız olan birileri yok.

Prosedürlere ve Olumsuzluklara Takılmadan Seyahat Edin!

Özel jet kiralama hizmetinde uçağa binmeden önce saatlerce prosedürlerle uğraşmazsınız. Çoğu zaman uçuşunuzdan çok kısa bir süre önce uçuş alanında olmanız yeterlidir. Havaalanında geçen onlarca saat, defalarca kontrol ve prosedürlere özel jet kiralama hizmetinde yer yoktur.

İşinizi Hafif Jetlerde Devam Ettirin!

Tamamen size özel bir alan! Ofisinizin ve evinizin konforunu aratmayacak koşullarda işinizi sürdürün. Geniş çalışma alanı, wi-fi, ikramlar ve daha fazlası! İşiniz için Apronjet uzmanlarından destek alın.

Hafif Jet Satın Almak mı Kiralamak Mı?

Hafif jet satın almak getirdiği hangar kiraları, personel giderleri, uçak bakımları ve benzeri masraflarıyla oldukça maliyetli bir tercihtir. Bütün bunların sorunsuz olarak gerçekleştiği durumlarda dahi birçok operasyonel sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özel jet kiralama hizmetinde hiçbir ekstra prosedür ve masraf yoktur. Ödemeniz gereken ücret yolculuğun başında belirlenir ve sizin hiçbir şeye karışmanız gerekemez.

Yapılan araştırmalara göre özel jet ile uçuş yapan kişilerin %88’i özel jet kiralama hizmetini, jet satın almaya göre çok daha optimal ve tercih edilebilir buluyor.

Hafif Jetler Güvenli Mi?

Apronjet bünyesinde bulunan özel jetlerin, uluslararası standartlara ve havacılık ilkelerine uygun olarak bakımları yapılmaktadır. Yüksek donanıma sahip olan bu hava araçları, güvenilir bir uçuş için sahip olunması gereken tüm standartlara ve daha fazlasına sahiptir. Bu nedenle özel jet kiralama hizmetinizi güvenle yapabilir, aklınıza takılan bütün sorunlarda Apronjet uzmanlarına ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kiralık Uçak Eclipse500

ECLIPSE 500

Hafif jetler içerisinde en düşük koltuk kapasitesine sahip olan çift…

Kiralık Uçak Phenom300

PHENOM 300

Brezilyalı Embraer firması tarafından üretilen Phenom 300, 7-9 yolcu taşıma…

Kiralık Uçak Learjet

LEARJET 45/75

Üreticisi Bombardier olan hafif jet kategorisinde bulunmakta olan bu iş…

Kiralık Uçak Hawker400

HAWKER 400

Hawker 400 Çift motorlu hafif jettir. Üreticisi Hawker Beechcraft’tır. Yakıt…

Kiralık Uçak Citation

CITATION JET SERİSİ

Amerikan üreticisi Cessna tarafından üretilen Citation modelinin birden fazla hafif…