Ağır Jet Kiralama

İş ya da tatil amaçlı seyahatler için yaptığınız seyahatlerde doğru boyutta özel jet seçimi yapmak oldukça önemlidir. Daha fazla alan, daha fazla tavan boşluğu, daha uzun uçuşlar ve daha çok kişi taşıma ihtiyacınız olduğu uçuşlarda, doğru tercih ağır jet kiralama hizmeti olmaktadır. Ağır jet kiralama hizmetler kişi olarak fazla mesafe olarak uzun yolculuklar için mükemmel bir terchtir.

Şanlısınız! Sizin için her geçen gün yenilen filomuzla, Avrupa’nın en iyi jet kiralama hizmetini vermek için çalışıyoruz. Özel jet kiralama hizmeti hafif ve orta boy jetlerde özel bir deneyim sunar. Fakat ağır jetlerde bu deneyimi 2, 3 hatta daha fazlasına katlamak mümkündür.

Ağır jetler yakıt ikmali yapmadan uzun mesafeleri gidebilir. Bu sırada ise size daha önce hiç tatmadığınız özel gurme lezzetleri ve en sevdiğiniz diğer yemekleri sunar. Uzun bir yolculukla hem eğlenir, hem lezzetli yemeklerle doyar, hem de geniş banyo / tuvaletlerle bütün ihtiyaçlarınızı en konforlu alanınızda sağlayabilirsiniz.

Ağır Jet Kiralama: Geniş Bagaj, Geniş Alan

Ağır jet kiralama hizmetinden bahsediyorsak, geniş bagaj alanlarından mutlaka bahsetmemiz gerekir. Ağır jetler size hayal edemeyeceğiniz kadar geniş bagaj hacimleri sunar. Seyahatiniz için gerekli tüm ekipmanı ve eşyalarınızı rahatça ve güvenle taşırsınız. Havaalanında bu geniş eşya envanteriniz için endişe etmenize gerek kalmaz. Her şey doğal ve pozitif olarak ilerler.

Güvenli ve Hızlı: Ağır Jet Kiralama Hizmeti

Ağır jet kiralama hizmetinde güvenlik ve hız büyük önem taşır. Size sunulan konforun yanında bu iki önemli görevin yerine getirilmesi, Apronjet uzmanlarının en çok üzerinde durduğu konu olur. Yolculuk boyunca sizin mahremiyetiniz, konforunuz ve güveniniz için bütün her şey hazır ve düzenli olur. Sürprizlere ve bilinmezliklere Apronjet ekibi olarak yer vermemek için büyük bir çaba sarfederiz.

Ağır Jet Kiralama Hizmetinin Teknik Detayları Nelerdir?

Özel havacılıkta en sevilen uçak türlerinden biri olan ağır jetler, hızlı ve uzun yolculuklar için sık sık tercih edilir.

En çok tercih edilen Ağır Jetlerden biri olan Gulfstream serisi ortalama olarak 18 yolcu kapasitesine sahiptir ve 5800 deniz mili uçuş yapabilir. Bu New York’tan, Dubai, Fas, Moskova, Paris gibi şehirlere tek seferde uçmanız için yeterli bir menzildir.

Bir diğer en çok tercih edilen Falcon 900, iş seyahatleriniz için ofisinizi aratmayan tasarımı ve rahatlığıyla sizi Okyanus’u aşan uçuşlara kadar taşıyabilir.

Ağır jetler genellikle 9 – 16 arası değişen yolcuya sahiptir ve saatlik ücretleri 4000$ – 20000$ arası değişen bir tarifeye sahiptir.

Apronjet bünyesinde bulunan ağır jetler, ortalama olarak 6,1 fitlik kabin yüksekliğine sahiptir. Bu size gayet geniş bir ayakta durma alanı sağlar.

Ağır jetler sundukları alan, refah ve konfor ile evinizin huzurunu size sunar. Ticari uçuşlarda business uçuşlar dahil olmak üzere karşılaştığınız karmaşıklık, hantallık, ağır jet kiralama hizmetinde bulunmaz. Uçuşunuzdan dakikalar öncesi bile Apronjet ekibine ulaşarak bir ağır jet kiralama hizmeti için program oluşturabilirsiniz.

Apronjet ağır jetlerini, uçak kargo hizmeti içinde kullanabilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi için hemen arayın! – +90 530 663 6490 | +90 533 230 8511

Lüks Bir Seyahat İçin Ağır Jetler

Ağır jetler iyi bir iş anlaşması sonrası ekibinizi ödüllendirmek, ekibinizi motivasyon gerektiren bir işe götürmek, prestijli bir yolculuk dizayn etmek için sık sık tercih edilebilir. Apronjet müşterileri yüzlerce kez ağır jetlerle uçuş yaptılar ve onlarca farklı neden gösterdiler. Peki sizin Apronjet’in filosundan ağır jetleri tercih etme nedeniniz ne?

Apronjet ağır jetlerini tercih ederek sevdikleriniz için özel bir seyahat düzenleyebilir, iş seyahatlerinizi kusursuz hale getirebilir, önemli bir organizasyon için seyahat aracı kiralayabilirsiniz.

Ağır jet kiralama hizmeti için profesyonellerimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, jet kiralama hakkında daha geniş bilgi için sitemizin blog kısmından faydalanabilirsiniz. Sizin için ağır jet kiralama ve diğer konular için düzenli olarak özel rehberler oluşturuyoruz!

Apronjet Ağır Jet Filosunda Hangi Uçaklar Bulunuyor?

Apronjet Avrupa’nın ve Türkiye’nin en geniş ağır jet filolarından birine sahip. Bünyemizde Global serisi, Gulfstream modelleri, Falcon serisi, Legacy serisi, Challenger serisine sahip hava araçları bulunuyor.

Bu filo üzerinden istediğiniz bir uçağı sizin için özelleştirebilir, seyahatinizi prestijli ve özel bir hale getirebilirsiniz.

Bize Ulaşın Sizin İçin Biz Seçim Yapalım!

Apronjet ekibine site üzerinde yer alan iletişim numaralarından hemen ulaşın ve seyahatiniz hakkında bilgi verin! Sizin için Apronjet profesyonelleri ne tür bir jete ihtiyacınız olduğunu tespit eder, bilgi sunar ve geri kalan tüm işlemleri halleder. Sizin uçmak isteyin, biz sizi uçururuz!

Ağır jetler uyku alanları, mutfak, tuvalet ve çok daha fazlasına sahip olabilir. Bütün bunlarla beraber sizin işiniz için bir ofis haline gelebilir, eğlenceli bir seyahat için ise eğlencenin tam merkezi olabilir.

Ağır Jetlerde Temizlik ve COVID19 Önlemleri Alınıyor Mu?

Apronjet ekibi uçuş öncesi, sonrası ve uçuş esnasında hijyen için gerekli tüm önlemleri alıyor ve yolcularını bilgilendiriyor. COVID19 ve diğer tüm bakteriler için gelişmiş hava sistemleriyle önlemler alıyor, uçuş ekibimizi düzenli olarak sağlık kontrollerinden geçiriyoruz. Bütün endişeleriniz için bize hemen ulaşın!

Ağır Jetler Global8000

GLOBAL 5000/6000/7000/8000

Geniş kabinli ve uzun menzilli bu jet okyanus aşırı uçuşlar…

Ağır Jetler Gulfstream650

GULFSTREAM V/550/650

En hızlı özel jetlerden olan bu uçak, Gulfstream modelinin en…

Falcon7X

FALCON 7X/8X

Falcon 7x geniş kabinli ve uzun menzilli ağır jettir. 14/18…

Falcon2000

FALCON 2000EX/LXS

Fransız üretici Dassault Falcon ağır jetlerinden Falcon 2000, Falcon 900…

Legacy600 Kiralık Uçak

LEGACY 600/650

Embraer tarafından üretilen Legacy 600 serisi ERJ135 modelinden esinlenerek tasarlanmıştır.…

Kiralık Uçak GulfstreamIV

GULFSTREAM IV/IVSP/400/450

Gulfstream çift motorlu ağır jeti genellikle iş uçuşları için tercih…

Kiralık Uçak Falcon900Ex

FALCON 900/900EX

Falcon 2000 modelinin üst modelidir. Falcon 2000’den farkı kabin boyutları…

Kiralık Uçak Challenger605

CHALLENGER 604/605

Sofistike, yüksek performanslı bir uçaktır. Teknolojik olarak aranan bir uçaktır.…