ÖZEL JET KİRALAMA

Apronjet Havacılık dünyanın neresinde olursa olsun bir havaalanın olduğu herhangi bir noktadan diğer bir noktaya hızlı bir şekilde en iyi hizmeti en iyi fiyat garantisiyle özel jet kiralama hizmeti sunmaktadır. Özel uçak taleplerinizi karşılayacak tecrübeye, veritabanına, teknik altyapıya ve profesyonel kadroya sahiptir.

Apronjet Havacılık sektördeki deneyimi, uzman kadrosu, Türkiye, Avrupa, Asya ve Afrika’da bulunan ofis ve temsilcilikleriyle özel jet kiralama alanında sizlere kaliteli ve yaygın bir hizmet ağı sunmaktadır. Yerel ofislerindeki bilgi birikimini küresel alana da yaymış durumdadır. Bugüne kadar pek çok özel uçak operasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olan Apron Havacılık’ın özel uçak müşteri portföyünde,

  • Üst düzey yöneticiler
  • Şirket sahipleri
  • Holding CEO’ları
  • Yerli ve yabancı sanatçılar
  • Dünyaca ünlü müzik grupları
  • Devlet başkanları
  • Diplomatlar
  • Haberciler
  • Yardım kuruluşları
  • Diğer çeşitli organizasyonlar ve kurumlar bulunmaktadır.

Özel jet kiralamak istediğinizde 7/24 açık telefon numaralarımızdan bizi aramanız veya çevrimiçi talep formunu doldurmanız yeterli. Size en uygun seçeneğin belirlenmesinin ardından gerekli operasyonel işlemleri vakit kaybetmeden başlatıyoruz.  Operasyonel süreç içerisinde ortaya çıkabilecek problemleri (havalimanı izinlerinin istenilen kalkış izinleriyle uyumsuzluğu ya da gecikmesi, üst geçiş izinlerinin verilmemesi ya da iptali, vb.) uzman ekibimizle çözüme kavuşturmak ilk hedefimiz. Sonrası değerli müşterilerimizi hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde varış noktasına götürmek.

Özel jet kiralama taleplerinde ana politikamız hızlı bildirim ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmasıdır. VIP bir uçakla seyahatin verdiği tüm olanaklardan müşterilerimizin yararlanmalarını sağlıyoruz.  Kiralama ihtiyaçlarında yüksek konfor, minimum fiyat ve uçuş emniyetinden ödün vermeksizin piyasa koşullarındaki en iyi seçenekleri zaman kaybetmeksizin değerli müşterilerimize sunarak çözüme kavuşturmak esas ilkelerimizden.

Sizlerden almış olduğumuz güç ve cesaret ile havacılık sektöründe bir dünya markası olmayı başardık. Veri tabanımızda bulunan 75 iş jeti, 46 helikopter ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine kendini adamış uzman ekibimizle 7 gün 24 saat Apron Havacılık olarak hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

‘’Emniyet, nezaket ve sürat’’ politikasıyla hizmet vermekte olan şirketimiz her daim sizinledir.

Size özel, konforlu, hızlı ve güvenli bir seyahat isteğinizde, taleplerinizi büyük bir özen ve gizlilik içinde karşılamaya hazır uzman kadromuz 7 gün 24 saat telefonun diğer ucundadır.

TOP